Zlatan draagt met doelpunt bij aan zege AC Milan
MILAAN (ANP) - Zlatan Ibrahimovic heeft zijn eerste wedstrijd als basisspeler sinds zijn terugkeer in de Serie A opgeluisterd met een doelpunt en een overwinning. De Zweedse spits van AC Milan bepaalde in de uitwedstrijd tegen Cagliari de eindstand: 0-2.
Na ruim een uur kreeg Ibrahimovic, die tegen Sampdoria nog invaller was (0-0), de bal vanaf de linkerflank en met links schoot hij diagonaal raak. De Portugees Rafael Leão had Milan kort na rust met een van richting veranderd schot op voorsprong gezet.
Door zijn doelpunt is Ibrahimovic nu in vier verschillende decennia tot scoren gekomen. Op 30 oktober 1999 was hij al trefzeker voor Malmö FF, waarna Ajax hem in 2001 overnam en Ibrahimovic een succes- en doelpuntrijke loopbaan kende. Hij keerde in de winterstop terug in Italië na twee seizoenen in de Amerikaanse Major League gespeeld te hebben.
AC Milan klom door de zevende zege van het seizoen naar de achtste plek. Cagliari staat twee plaatsen hoger.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
14 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
15 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
17 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
17 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
19 uur geleden