Ziyech vergroot problemen van United met twee treffers en assist
ISTANBUL (ANP) - Hakim Ziyech heeft Manchester United aan een slechte uitgangspositie in de Champions League geholpen. De middenvelder had met twee doelpunten en een assist een groot aandeel in een gelijkspel van Galatasaray (3-3) tegen de ploeg van zijn oude trainer Erik ten Hag bij Ajax.
Bayern München, al geplaatst voor de achtste finales, deed het rustig aan tegen FC Kopenhagen (0-0). De Duitsers leiden de poule met 13 punten, gevolgd door Galatasaray en FC Kopenhagen met 5 punten. United staat met 4 punten onderaan in de groep.
Manchester United sluit de groepsfase op 12 december af met een thuiswedstrijd tegen Bayern München. Galatasaray gaat dan op bezoek bij FC Kopenhagen.
Blunder
Manchester United leidde na 18 minuten met 2-0, na doelpunten van Alejandro Garnacho en Bruno Fernandes. Hakim Ziyech verzilverde in de 29e minuut een vrije trap voor Galatasaray. Maar Scott McTominay hielp United in de 55e minuut weer aan een voorsprong van twee doelpunten.
Opnieuw Ziyech bracht Galatasaray weer terug in de wedstrijd (2-3). Hij werd geholpen door André Onana, zijn oude ploeggenoot bij Ajax. De doelman ging grof in de fout na een schot van de international van Marokko. Ziyech bereidde in de 71e minuut ook nog de 3-3 van Kerem Aktürkoglu voor.
Onana blunderde niet voor de eerste keer dit seizoen. Maar Ten Hag besloot hem niet af te vallen op een persconferentie vlak na het duel. "Iedere tegentreffer heeft zijn eigen verhaal. Maar ik ben verantwoordelijk voor deze ploeg. We zijn bezig met een proces. We gaan vooruit en brengen verbeteringen aan, dus dat is erg hoopvol. We gaan de goede kant op. Ik weet waar we heen moeten en de stappen die we zetten zullen ons op de lange termijn succesvol maken."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
3 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
3 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
6 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
6 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
10 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
11 uur geleden