
Ziyech staat voor terugkeer bij Chelsea
LONDEN (ANP) - Hakim Ziyech begint zondag mogelijk met Chelsea aan het thuisduel met Manchester City. De oud-speler van Ajax is hersteld van een hamstringblessure en traint al drie dagen voluit mee met zijn ploeg uit Londen.
Trainer Lampard vertelde vrijdag tijdens een persconferentie dat hij nog niet heeft besloten of Ziyech aan de aftrap verschijnt. Hij liet vorige week weten dat zijn ploeg snakt naar een terugkeer van de international van Marokko. Ziyech raakte begin december geblesseerd. Zonder de spelmaker verloor Chelsea vier duels en won het slechts eenmaal.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Federico Chiesa en Mohamed Salah hebben Liverpool aan een zwaarbevochten zege op Bournemouth geholpen (4-2). De Italiaanse invaller maakte in de 89e minuut het derde doelpunt van de kampioen in de openingswedstrijd van het nieuwe seizoen in de Premier League. Trainer Arne Slot bracht hem in de 82e minuut bij een gelijke stand (2-2) in het veld. Vervolgens bepaalde Salah diep in blessuretijd de eindstand.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - PEC Zwolle heeft ook de tweede competitiewedstrijd van dit seizoen in de Eredivisie gewonnen. De club was te sterk voor Telstar in Velsen (0-2). Koen Kostons maakte beide doelpunten.
6 uur geledenRIYAD (ANP) - Al-Nassr heeft de komst van Kingsley Coman bevestigd. De Franse aanvaller komt over van Bayern München, dat volgens mediaberichten 30 miljoen euro voor hem ontvangt.
6 uur geledenGERONA (ANP) - Daley Blind is met Girona slecht aan het nieuwe seizoen van La Liga begonnen. De verdediger verloor voor eigen publiek van Rayo Vallecano (1-3).
6 uur geledenASPACH (ANP) - Trainer Erik ten Hag is met zijn nieuwe club Bayer Leverkusen goed begonnen aan het Duitse bekertoernooi. Hij plaatste zich met een uitzege op SG Sonnenhof Großaspach (0-4) voor de tweede ronde.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft verdediger Giovanni Leoni van Parma overgenomen. De 18-jarige jeugdinternational uit Italië heeft een zesjarig contract ondertekend, zo meldt de kampioen van Engeland. Hij speelde afgelopen seizoen zeventien duels in de Serie A.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Jordy Clasie keert terug in de selectie van AZ. Trainer Maarten Martens heeft de middenvelder opgenomen in zijn keurkorps voor het uitduel van zondag met FC Volendam.
12 uur geleden