Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ziyech onder nieuwe bondscoach terug in Marokkaanse selectie

Ziyech onder nieuwe bondscoach terug in Marokkaanse selectie

RABAT (ANP) - Hakim Ziyech keert onder de nieuwe bondscoach Walid Regragui terug in de selectie van het Marokkaanse voetbalelftal. De aanvallende middenvelder van Chelsea ontbrak afgelopen jaar vanwege een conflict met de vorige bondscoach Vahid Halilhodzic. In de aanloop naar het WK van eind dit jaar in Qatar keert Ziyech echter terug bij Marokko.

"De communicatie tussen ons was duidelijk. Ik heb hem uitgelegd dat we de beste spelers in het nationale team willen hebben. Hij hoort daarbij. Hij wilde terugkomen", zegt Regragui over de terugkeer van Ziyech. "Hij is een speler die van zijn land houdt en dat heeft hij vanaf het begin bewezen door ervoor te kiezen om de kleuren van Marokko te vertegenwoordigen", voegde hij daaraan toe.

De 29-jarige oud-speler van sc Heerenveen, FC Twente en Ajax behoort tot de 31 spelers die Regragui heeft opgeroepen voor de oefeninterlands op Spaanse bodem tegen Chili en Paraguay. De Marokkaanse bond stelde Regragui bijna twee weken geleden aan als opvolger van Halilhodzic, die Marokko naar het WK wist te leiden. Desondanks vertrok de Bosniër vorige maand vanwege een verschil van inzicht met de bond over de voorbereiding op het toernooi.

Mazraoui

Halilhodzic botste niet alleen met Ziyech, maar ook met Noussair Mazraoui. De vleugelverdediger, die Ajax afgelopen zomer verruilde voor Bayern München, zit onder Regragui weer bij de selectie. Ook Sofyan Amrabat (oud-speler van FC Utrecht en Feyenoord) en Zakaria Aboukhlal (die voor PSV en AZ speelde) zijn geselecteerd.

Op het WK is Marokko ingedeeld in groep F, met Kroatië, België en Canada als tegenstanders.

Meer uit Voetbal

Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

28 minuten geleden
Ajax verhuurt vleugelverdediger Alders aan Telstar

AMSTERDAM (ANP) - Gerald Alders maakt het seizoen af bij Telstar. De 20-jarige vleugelverdediger komt op huurbasis over van Ajax, waar hij nog ruim twee jaar onder contract staat.

32 minuten geleden
AZ bekert met doelman Owusu-Oduro tegen FC Twente

ALKMAAR (ANP) - Rome-Jayden Owusu-Oduro verdedigt het doel van AZ in het thuisduel met FC Twente in de kwartfinale van de KNVB-beker. De keeper krijgt weer de voorkeur boven Jeroen Zoet.

39 minuten geleden
Directeur Feyenoord krijgt 'stortvloed' aan dreigementen binnen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-directeur Dennis te Kloese wordt de afgelopen dagen "veelvuldig telefonisch lastiggevallen en bedreigd", meldt de politie. Die doet onderzoek naar de dreigementen en naar het online verspreiden van het mobiele telefoonnummer van de clubdirecteur.

41 minuten geleden
HSV geeft speler Dompé recordboete na rijden onder invloed

HAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.

3 uur geleden
Ajax trekt jonge Argentijnse vleugelspeler Carrizo aan

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.

3 uur geleden
Middenvelder Sano wil NEC aan einde seizoen verlaten

NIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."

3 uur geleden