Ziyech krijgt geen rugnummer bij Chelsea, verdediger Maatsen wel
LONDEN (ANP) - Hakim Ziyech hoeft het komende seizoen niet te rekenen op speeltijd bij Chelsea. De voormalige spelmaker van Ajax heeft geen rugnummer gekregen bij de club uit Londen, nadat hij eerder al was thuisgelaten voor het trainingskamp van de ploeg van de nieuwe trainer Mauricio Pochettino in de Verenigde Staten. Vorig seizoen speelde de Marokkaans international nog achttien duels in de Premier League.
Ziyech kwam drie jaar geleden over van Ajax en wisselde vervolgens basisplaatsen af met invalbeurten in Londen. Eerder speelde de geboren Drontenaar in Nederland voor FC Twente en sc Heerenveen.
Verdediger Ian Maatsen is sinds deze zomer onderdeel van het eerste elftal van Chelsea en heeft nummer 29 gekregen. De 21-jarige speler van Jong Oranje werd de laatste jaren verhuurd aan Charlton Athletic, Coventry City en Burnley. Buitenspeler Noni Madueke, die afgelopen winter overkwam van PSV, gaat met rugnummer 11 spelen.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
3 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
9 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
12 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden