Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zitskiër De Langen verovert zilveren plak op Paralympische Spelen

Zitskiër De Langen verovert zilveren plak op Paralympische Spelen

BEIJING (ANP) - Zitskiër Niels de Langen heeft in het slotweekend van de Paralympische Spelen in Beijing een zilveren medaille veroverd. Dat deed de 23-jarige De Langen op de slalom. Eerder deze week pakte hij al brons op de supercombinatie.

De Noor Jesper Pederson pakte het goud en veroverde al zijn vierde gouden plak van deze Paralympics bij het para-skiën. Hij won ook de reuzenslalom, de supercombinatie en de super-G voor zitskiërs. De Italiaan Rene de Silvestro werd derde op de slalom, op 1,26 van De Langen.

"Bizar, het was echt een hele lastige slalom: kort en veel draaien", zei De Langen. "Maar dit is wat wij kunnen en dat heb ik wel laten zien in de tweede run. Het is echt onwerkelijk, drie of vier dagen geleden pakte ik mijn eerste medaille en nu heb ik er gewoon twee. Wat ik nu ga doen? Heel erg genieten, de vlag dragen en dan naar huis om een feestje te vieren thuis."

De Langen is zondag de drager van de Nederlandse vlag bij de sluitingsceremonie.

Meer uit Sport

Handballers sluiten EK-kwalificatie af met zege op Kosovo

DEN BOSCH (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun laatste EK-kwalificatiewedstrijd gewonnen. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson was in Den Bosch met 34-29 te sterk voor Kosovo.

8 minuten geleden
Pedersen wint opnieuw rit in Giro en herovert leiderstrui

VLORË (ANP) - Mads Pedersen heeft zijn tweede ritzege geboekt in de Giro d'Italia. Het was de derde en laatste rit op Albanees grondgebied. Pedersen won eerder de eerste etappe, maar de Deen van de ploeg Lidl-Trek moest de leiderstrui na de tijdrit van zaterdag afstaan aan de Sloveen Primoz Roglic. Na zijn ritzege leidt Pedersen het klassement weer.

2 uur geleden
Volleyballers Orion voor tweede jaar op rij landskampioen

GRONINGEN (ANP) - De volleyballers van Orion hebben voor het tweede jaar op rij de landstitel veroverd. De ploeg uit Doetinchem won in de finale van de play-offs de derde wedstrijd van Lycurgus uit Groningen met 3-2 in sets. Daarmee bracht Orion de stand in de best-of-fiveserie op 3-0.

2 uur geleden
MotoGP-coureur Zarco verrassende winnaar natte Franse GP

LE MANS (ANP) - MotoGP-coureur Johann Zarco heeft in Le Mans verrassend de regenachtige Grote Prijs van Frankrijk gewonnen. De 34-jarige coureur van Honda was daarmee de eerste Fransman met een zege voor eigen publiek sinds Pierre Monneret in 1954. Ook beëindigde hij een reeks van 22 overwinningen van het team van Ducati.

4 uur geleden
Atlete Bol start outdoorseizoen op 25 mei in Rabat

DEN HAAG (ANP) - Atlete Femke Bol begint haar outdoorseizoen op 25 mei met de Diamond League-wedstrijd op de 400 meter horden in het Marokkaanse Rabat. "Nog drie weken", schreef de regerend Europees- en wereldkampioene bij de aankondiging op Instagram. De 25-jarige Amersfoortse beëindigde haar indoorseizoen in maart na de EK in Apeldoorn.

5 uur geleden
Tennisser Griekspoor stopt ook samenwerking met coach Sporrel

ROME (ANP) - Tallon Griekspoor heeft ook de samenwerking met zijn coach Dennis Sporrel beëindigd. De nummer 35 van de wereld en zijn trainer zijn "samen tot de conclusie gekomen dat het niet meer werkt", bevestigt Sporrel. "We hebben mooie maanden gehad en daar ben ik dankbaar voor."

9 uur geleden
Sinner wint bij rentree in Rome en treft in derde ronde De Jong

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft de eerste partij na zijn dopingschorsing gewonnen. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in de tweede ronde van het masterstoernooi van Rome de Argentijn Mariano Navone in twee sets: 6-3 6-4. De 23-jarige Sinner treft in de derde ronde Jesper de Jong.

23 uur geleden