Zirkzee voegt zich na reis vanuit VS bij Oranje in hotel
WOLFSBURG (ANP) - Joshua Zirkzee heeft zich bij Oranje gevoegd in het spelershotel in Wolfsburg. Op beelden die verspreid werden via de officiële kanalen van het Nederlands elftal is te zien dat de aanvaller van Bologna zijn ploeggenoten een hand geeft in de eetzaal.
Zirkzee werd vlak voor de start van het EK door bondscoach Ronald Koeman opgeroepen omdat Brian Brobbey met hamstringklachten sukkelt. De aanvaller moest vanaf zijn vakantieadres in de Verenigde Staten komen. Hij had een dag eerder beelden op zijn Instagram geplaatst van zijn bezoek aan Disney World in Florida en zijn verblijf in Orlando.
Zirkzee viel af voor de voorselectie van het Nederlands elftal nadat hij in de competitiewedstrijd van zijn ploeg Bologna op 11 mei tegen Napoli geblesseerd was geraakt. Koeman wilde alleen spelers oproepen die fit waren en maakte in dat opzicht één uitzondering voor Frenkie de Jong. Die viel afgelopen maandag alsnog af.
Polen
Donderdag ontbrak Zirkzee nog op het trainingsveld, maar vrijdag voegt hij zich bij de selectie als 26e speler.
Oranje speelt zondag, in Hamburg, de eerste wedstrijd tegen Polen.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
3 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.
6 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.
6 uur geleden