Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zirkzee voegt zich na reis vanuit VS bij Oranje in hotel

Zirkzee voegt zich na reis vanuit VS bij Oranje in hotel

WOLFSBURG (ANP) - Joshua Zirkzee heeft zich bij Oranje gevoegd in het spelershotel in Wolfsburg. Op beelden die verspreid werden via de officiële kanalen van het Nederlands elftal is te zien dat de aanvaller van Bologna zijn ploeggenoten een hand geeft in de eetzaal.

Zirkzee werd vlak voor de start van het EK door bondscoach Ronald Koeman opgeroepen omdat Brian Brobbey met hamstringklachten sukkelt. De aanvaller moest vanaf zijn vakantieadres in de Verenigde Staten komen. Hij had een dag eerder beelden op zijn Instagram geplaatst van zijn bezoek aan Disney World in Florida en zijn verblijf in Orlando.

Zirkzee viel af voor de voorselectie van het Nederlands elftal nadat hij in de competitiewedstrijd van zijn ploeg Bologna op 11 mei tegen Napoli geblesseerd was geraakt. Koeman wilde alleen spelers oproepen die fit waren en maakte in dat opzicht één uitzondering voor Frenkie de Jong. Die viel afgelopen maandag alsnog af.

Polen

Donderdag ontbrak Zirkzee nog op het trainingsveld, maar vrijdag voegt hij zich bij de selectie als 26e speler.

Oranje speelt zondag, in Hamburg, de eerste wedstrijd tegen Polen.

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

20 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

20 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

23 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

23 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

1 dag geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

1 dag geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

1 dag geleden