Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zirkzee schiet Manchester United in FA Cup langs Arsenal

Zirkzee schiet Manchester United in FA Cup langs Arsenal

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft Arsenal in de derde ronde van de FA Cup uitgeschakeld. De titelhouder won in Londen na strafschoppen met 5-3. Na de reguliere speeltijd en verlenging was het 1-1. De Duitser Kai Havertz was de enige speler die in de strafschoppenreeks een penalty miste. Oranje-international Joshua Zirkzee benutte de laatste en beslissende strafschop voor Manchester.

Arsenal miste in de reguliere speeltijd ook al een penalty. Martin Ødegaard zag zijn inzet in de 69e minuut worden gestopt door Altay Bayindir. De Turkse doelman stopte ook de strafschop van Havertz.

Manchester United kwam in de beginfase van de tweede helft op voorsprong via Bruno Fernandes. Gabriel Magalhães maakte via het been van Matthijs de Ligt na ruim een uur spelen de 1-1. Dat was de tweede tegenvaller voor Manchester, dat kort voor de gelijkmaker Diogo Dalot kwijtraakte met een rode kaart.

Met tien man overleefde Manchester de resterende speeltijd en de verlenging. De Ligt voorkwam met twee goede ingrepen een achterstand. De in de 80e minuut ingevallen Zirkzee was in de verlenging bijna trefzeker. In de strafschoppenreeks had de spits wel succes.

Meer uit Voetbal

ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

39 minuten geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

1 uur geleden
Feyenoord buigt achterstand tegen Excelsior om in zege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.

1 uur geleden
Aanvaller Daal valt geblesseerd uit bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.

2 uur geleden
FC Twente lijdt eerste competitienederlaag sinds eind oktober

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.

3 uur geleden
Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

17 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

18 uur geleden