Zirkzee schiet Bologna naar zege en vierde plaats in Italië
SALERNO (ANP) - Aanvaller Joshua Zirkzee heeft het verrassend presterende Bologna met twee doelpunten aan een overwinning bij hekkensluiter Salernitana geholpen. De club uit het noorden van Italië klimt door de 2-1-zege van de achtste naar de vierde plek in de Serie A.
De 22-jarige Zirkzee opende in de 9e minuut de score door eenvoudig een rebound te benutten. De voormalig speler van onder meer Bayern München maakte zijn zevende competitiedoelpunt van het seizoen door Salernitana-keeper Benoît Costil te omspelen en de bal in het lege doel te tikken. Zirkzee is dit seizoen vaste waarde bij Bologna.
De Nigeriaan Simy maakte een kwartier voor tijd nog de aansluitingstreffer. In de blessuretijd moest Salernitana met tien man verder na een rode kaart voor Federico Fazio.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
11 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
11 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
12 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
15 uur geleden