Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zirkzee onzeker voor kampioenswedstrijd Bayern München

Zirkzee onzeker voor kampioenswedstrijd Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - De kans is klein dat Joshua Zirkzee ook in de mogelijke kampioenswedstrijd van Bayern München mag starten. De 19-jarige spits uit Schiedam kwam niet helemaal ongeschonden uit de moeizaam gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Borussia Mönchengladbach (2-1). Zirkzee, die de score opende en een kwartier voor tijd werd gewisseld, heeft volgens trainer Hansi Flick spierproblemen en is niet 100 procent fit.

Flick is wel van plan om de jeugdinternational van Oranje mee te nemen naar Bremen, waar Bayern zich dinsdagavond kan verzekeren van de achtste landstitel op rij. Bij winst op degradatiekandidaat Werder Bremen, de club van Davy Klaassen, mag de 'Rekordmeister' zich voor de dertigste keer kampioen van Duitsland noemen.

Zirkzee had tegen Gladbach een basisplaats omdat Robert Lewandowski en Thomas Müller geschorst waren. Zij keren nu terug in de ploeg. Javi Martinez en Ivan Perisic zijn niet helemaal fit. "Maar ik ga ervan uit dat ze allemaal mee kunnen", zei Flick. "We hebben nog geen festiviteiten gepland. Eerst moeten we winnen. En dan zullen we van de teammanager wel horen wat we gaan doen."

Meer uit Voetbal

Wijnaldum draagt met doelpunt bij aan zege van Al-Ettifaq

RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).

5 uur geleden
Topscorer Haaland stelt trainer gerust met foto van weegschaal

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.

6 uur geleden
Iraanse voetbalbond wil Pride Match op WK voorkomen

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.

7 uur geleden
Trainer Slot verwacht emotioneel duel met oude club van Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.

10 uur geleden
'Picasso van het voetbal' op 72-jarige leeftijd overleden

NOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.

10 uur geleden
Duels Afrika Cup na aftrap gratis voor vollere stadions

RABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.

18 uur geleden
Voorzitter Fenerbahçe aangehouden in Turks drugsonderzoek

ISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.

1 dag geleden