Zirkzee onzeker voor kampioenswedstrijd Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - De kans is klein dat Joshua Zirkzee ook in de mogelijke kampioenswedstrijd van Bayern München mag starten. De 19-jarige spits uit Schiedam kwam niet helemaal ongeschonden uit de moeizaam gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Borussia Mönchengladbach (2-1). Zirkzee, die de score opende en een kwartier voor tijd werd gewisseld, heeft volgens trainer Hansi Flick spierproblemen en is niet 100 procent fit.
Flick is wel van plan om de jeugdinternational van Oranje mee te nemen naar Bremen, waar Bayern zich dinsdagavond kan verzekeren van de achtste landstitel op rij. Bij winst op degradatiekandidaat Werder Bremen, de club van Davy Klaassen, mag de 'Rekordmeister' zich voor de dertigste keer kampioen van Duitsland noemen.
Zirkzee had tegen Gladbach een basisplaats omdat Robert Lewandowski en Thomas Müller geschorst waren. Zij keren nu terug in de ploeg. Javi Martinez en Ivan Perisic zijn niet helemaal fit. "Maar ik ga ervan uit dat ze allemaal mee kunnen", zei Flick. "We hebben nog geen festiviteiten gepland. Eerst moeten we winnen. En dan zullen we van de teammanager wel horen wat we gaan doen."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.
22 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ayase Ueda is de topscorer van de Eredivisie. De Japanse spits van Feyenoord kwam dit seizoen tot 25 doelpunten. Ueda is daarmee de opvolger van ploeggenoot Sem Steijn, die vorig seizoen als speler van FC Twente tot 24 treffers kwam.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de competitie afgesloten met een overwinning. Het elftal van trainer Robin van Persie versloeg PEC Zwolle: 0-2. Feyenoord was al zeker van de tweede plaats en sluit de Eredivisie af met 19 punten minder dan kampioen PSV.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is er niet in geslaagd zich alsnog te kwalificeren voor de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdammers van de scheidende coach Maurice Steijn verloren hun laatste wedstrijd in het eigen Kasteel met 3-2 van stadgenoot Excelsior.
2 uur geledenALMELO (ANP) - FC Groningen heeft zich geplaatst voor de play-offs om Europees voetbal. De ploeg van trainer Dick Lukkien eindigde op de negende plaats in de Eredivisie na een 2-1-zege bij het gedegradeerde Heracles Almelo.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Telstar heeft zich door een zege van 2-1 bij FC Volendam gehandhaafd in de Eredivisie. Volendam eindigde door de nederlaag als zestiende. De ploeg van coach Rick Kruys moet het nu in de play-offs om promotie/degradatie opnemen tegen Willem II.
2 uur geleden