Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zirkzee moet volgens Koeman bij Manchester meer gaan spelen

Zirkzee moet volgens Koeman bij Manchester meer gaan spelen

SARAJEVO (ANP) - Aanvaller Joshua Zirkzee moet bij Manchester United meer aan voetballen toekomen om in beeld te blijven bij het Nederlands elftal. Dat liet bondscoach Ronald Koeman weten tijdens een persconferentie in Sarajevo.

"Ik heb met Joshua gesproken dat hij meer moet spelen. De laatste wedstrijden moest hij het van invalbeurten hebben en vond ik hem ook minder balvast dan normaal", aldus Koeman, die dinsdag met Oranje de groepsfase van de Nations League afsluit met een uitwedstrijd tegen Bosnië en Herzegovina. Zirkzee was begin september in het thuisduel (5-2) met een doelpunt en assist belangrijk. Die goede lijn wist hij niet door te trekken.

"Je moet veel spelen bij je club, dat geldt voor iedere international natuurlijk", vervolgde Koeman. "We raken niet in paniek als je een keer niet speelt, maar in het geval van Joshua heeft hij de laatste weken te weinig gespeeld. Doordat we deze interlandperiode besloten 25 in plaats van 23 spelers op te roepen, wilde ik hem er toch bij hebben."

Zirkzee zat zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Hongarije op de tribune. Omdat de selectie na het wegvallen van Virgil van Dijk en Frenkie de Jong nu nog uit 23 spelers bestaat, maakt de aanvaller dinsdag sowieso wel deel uit van de wedstrijdselectie.

Meer uit Voetbal

Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

2 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

4 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

6 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

7 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

8 uur geleden
Senegalese voorzitter belooft 'kruistocht' na afnemen titel

PARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.

10 uur geleden
Ajax-speler Bounida krijgt eerste uitnodiging voor Marokko

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.

12 uur geleden