Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zirkzee in selectie van Oranje voor duel met Oostenrijk op EK

Zirkzee in selectie van Oranje voor duel met Oostenrijk op EK

BERLIJN (ANP) - Joshua Zirkzee lijkt beschikbaar voor een invalbeurt in de laatste groepswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Oostenrijk op het EK. De spits van Bologna doet mee met de warming-up voor het duel in het Olympiastadion van Berlijn.

Zirkzee ontbrak zondag en maandag op de training omdat hij ziek was. Hij kwam met een auto naar de hoofdstad van Duitsland. Zijn ploeggenoten namen de trein naar Berlijn. Bondscoach Ronald Koeman vertelde maandagavond op een persconferentie dat hij dinsdagochtend ging beslissen of hij Zirkzee wel of niet in zijn selectie zou opnemen.

Zirkzee maakte aanvankelijk geen deel uit van de selectie van Oranje voor het EK, maar de spits van Bologna werd anderhalve week geleden alsnog opgeroepen nadat Brian Brobbey last van stijve spieren in een bovenbeen had gekregen. De 23-jarige Zirkzee kreeg geen speeltijd in de groepsduels met Polen (2-1) en Frankrijk (0-0) op het EK en moet zijn debuut nog maken voor de nationale ploeg.

Meer uit Voetbal

FIFA-baas Infantino bedankt Ronaldo voor momenten bij Portugal

ZÜRICH (ANP) - FIFA-baas Gianni Infantino heeft voetbalvedette Cristiano Ronaldo bedankt voor zijn wedstrijden in het Portugese elftal. "Hij heeft generaties geïnspireerd, miljoenen fans verenigd en de hoop en trots van Portugal naar de grootste podia gebracht", prijst de voorzitter van de wereldvoetbalbond de 41-jarige voetballer, die eerder donderdag aankondigde te stoppen bij het nationale elftal.

4 minuten geleden
NEC boekt tegen Omonia Nicosia tweede zege in Europa League

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zijn tweede overwinning behaald in het hoofdtoernooi van de Europa League. De ploeg van trainer Dick Schreuder won in het eigen Goffertstadion met 3-1 van Omonia Nicosia uit Cyprus na twee treffers van Bryan Linssen en een van Clement Bischoff.

5 minuten geleden
Vuurwerk voor uitduel met Midtjylland afkomstig uit vak Ajaxfans

HERNING (ANP) - Het vuurwerk dat voor aanvang van de wedstrijd tussen FC Midtjylland en Ajax vanaf de tribunes werd afgestoken, was afkomstig uit het vak met meegereisde supporters van Ajax. Dat is te zien op beelden op sociale media.

48 minuten geleden
Midtjylland tegen Ajax met kwartier uitgesteld door dichte rook

HERNING (ANP) - De uitwedstrijd van Ajax tegen FC Midtjylland in de Conference League is donderdag een kwartier later begonnen. Op het veld in Herning was sprake van dichte rook. Het zicht voor de spelers en arbitrage was daardoor minimaal.

1 uur geleden
Smaakmaker Raphinha langer bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Raphinha heeft zijn toekomst aan FC Barcelona verbonden. De 29-jarige aanvaller heeft zijn contract tot medio 2030 verlengd, zo maakte de kampioen van Spanje bekend.

7 uur geleden
Japanner Tashima stelt zich kandidaat voor voorzitterschap FIFA

TOKIO (ANP) - Kozo Tashima stelt zich kandidaat voor de verkiezingen voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA. Dat heeft hij na een vergadering van de Japanse voetbalbond laten weten.

7 uur geleden
Klopp roept Füllkrug en Mohya op voor duels met Servië en Oranje

FRANKFURT (ANP) - Niclas Füllkrug keert na ruim een jaar terug in de nationale ploeg van Duitsland. Bondscoach Jürgen Klopp heeft de spits opgenomen in zijn selectie voor de komende duels met Servië en het Nederlands elftal in de Nations League. De 33-jarige aanvaller van Werder Bremen is met negen doelpunten topscorer van de Bundesliga.

8 uur geleden