Zirkzee in de basis bij Bayern München
HOFFENHEIM (ANP) - Bij Bayern München staat zondag in het uitduel tegen Hoffenheim de Nederlandse aanvaller Joshua Zirkzee in de basis. De 19-jarige Schiedammer vervangt de Pool Robert Lewandowski, die niet fit genoeg is. Lewandowski neem wel plaats op de bank.
Zirkzee stond het afgelopen seizoen drie keer in de basis bij de Duitse kampioen. In het eerste competitieduel van dit seizoen viel hij vorige week tegen Schalke (8-0) kort voor tijd in. In het duel om de Supercup met Sevilla bleef de Nederlander donderdag op de bank. Bayern won de trofee na verlenging: 2-1.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.
1 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de uitwedstrijd bij VfB Stuttgart met 1-0 gewonnen. Met de zege neemt de ploeg van Joey Veerman de koppositie weer over.
1 uur geledenROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale is in 2-2 geëindigd. De ploeg van Oranje-international Donyell Malen maakte in de eerste helft twee goals, maar de titelverdediger uit Milaan kwam na rust langszij.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is na zeven wedstrijden in de Eredivisie nog altijd zonder zege. Het elftal van de Duitse coach Robin Peter speelde zaterdag in eigen huis met 1-1 gelijk tegen SC Cambuur. Dat betekende het tweede punt voor de club uit Den Haag dit seizoen. Cambuur heeft 5 punten uit zeven duels.
3 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Arsenal heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen geleden. De titelverdediger ging met 3-0 onderuit bij het Brighton & Hove Albion van keeper Bart Verbruggen en Pascal Struijk.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Oranje-internationals Jan Paul van Hecke en Micky van de Ven hebben met Tottenham Hotspur weer een nederlaag geleden in de Engelse competitie. In het eigen stadion werd het zaterdag 3-2 voor Aston Villa. Van Hecke maakte wel een doelpunt.
6 uur geledenFRANKFURT (ANP) - De Duitse vrouwenvoetbalcompetitie wordt vanaf het seizoen 2027/2028 organisatorisch onafhankelijk van de mannencompetitie. Daarvoor heeft de Duitse voetbalbond (DFB) vrijdag in een buitengewone vergadering toestemming gegeven.
11 uur geleden