Zirkzee bezorgt Bologna belangrijke zege in Rome
ROME (ANP) - Joshua Zirkzee heeft Bologna met een fraai doelpunt aan de winst geholpen bij Lazio: 1-2. De 22-jarige spits zette ruim tien minuten voor tijd de aanval zelf op en maakte het vervolgens op aangeven van Victor Kristiansen overtuigend af.
Zirkzee staat inmiddels op negen doelpunten dit seizoen in de Serie A. Zijn club Bologna deed met de zege op Lazio uitstekende zaken in de strijd om kwalificatie voor Europees voetbal en staat vijfde. Lazio zakte naar de achtste plaats.
De ploeg uit Rome trad door blessures en schorsingen niet op volle sterkte aan, maar kwam door toedoen van Gustav Isaksen toch op voorsprong. Ongeveer vijf minuten voor de pauze werd het gelijk. De in Veenendaal geboren Oussama El Azzouzi zorgde na gepruts in de opbouw bij Lazio voor de 1-1. In de slotfase van het duel eiste Zirkzee de hoofdrol op.
Lazio versloeg afgelopen week Bayern München met 1-0 in de achtste finales van de Champions League. De return in Duitsland is op 5 maart.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
10 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
10 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
12 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
12 uur geleden