Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zirkzee bezorgt Bologna belangrijke zege in Rome

Zirkzee bezorgt Bologna belangrijke zege in Rome

ROME (ANP) - Joshua Zirkzee heeft Bologna met een fraai doelpunt aan de winst geholpen bij Lazio: 1-2. De 22-jarige spits zette ruim tien minuten voor tijd de aanval zelf op en maakte het vervolgens op aangeven van Victor Kristiansen overtuigend af.

Zirkzee staat inmiddels op negen doelpunten dit seizoen in de Serie A. Zijn club Bologna deed met de zege op Lazio uitstekende zaken in de strijd om kwalificatie voor Europees voetbal en staat vijfde. Lazio zakte naar de achtste plaats.

De ploeg uit Rome trad door blessures en schorsingen niet op volle sterkte aan, maar kwam door toedoen van Gustav Isaksen toch op voorsprong. Ongeveer vijf minuten voor de pauze werd het gelijk. De in Veenendaal geboren Oussama El Azzouzi zorgde na gepruts in de opbouw bij Lazio voor de 1-1. In de slotfase van het duel eiste Zirkzee de hoofdrol op.

Lazio versloeg afgelopen week Bayern München met 1-0 in de achtste finales van de Champions League. De return in Duitsland is op 5 maart.

Meer uit Voetbal

PSV-doelman Olij maanden aan de kant met liesblessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.

2 uur geleden
Groot deel nationale voetbalsters krijgt minder dan 20.000 dollar

MANCHESTER (ANP/RTR) - Twee derde van de speelsters van nationale vrouwenelftallen verdient minder dan 20.000 Amerikaanse dollar per jaar. Dat is omgerekend iets meer dan 17.000 euro. Dat blijkt uit nieuw onderzoek van de internationale spelersvakbond FIFPRO, dat de aanhoudende financiële onzekerheid en structurele tekortkomingen in het vrouwenvoetbal aan het licht brengt.

4 uur geleden
Bondscoach België teruggefloten na kritiek op Club Brugge

TUBEKE (ANP) - Bondscoach Rudi Garcia van het Belgische voetbalelftal heeft voor ophef gezorgd door op een persconferentie kritiek te spuien op het ontslag van trainer Nicky Hayen bij Club Brugge.

4 uur geleden
Spanje en Argentinië spelen tweede editie 'Finalissima' in Qatar

NYON (ANP) - Spanje en Argentinië spelen de tweede editie van de 'Finalissima' op vrijdag 27 maart in het Lusail-stadion in Qatar. Dat meldt de Europese voetbalbond UEFA.

4 uur geleden
Deense middenvelder Jensen langer bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft het contract van de Deense middenvelder Victor Jensen opengebroken en verlengd tot de zomer van 2027. "Een keuze die weinig supporters zal verrassen. Jensen is dit seizoen een van de absolute sterkhouders in het elftal van hoofdtrainer Ron Jans", meldt FC Utrecht in een bericht op de clubsite.

5 uur geleden
Voormalig Ecuadoraans international op straat doodgeschoten

GUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.

9 uur geleden
Groningen-coach Lukkien verlengt aflopend contract met twee jaar

GRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.

10 uur geleden