Zieke Verstappen later naar Saudi-Arabië
DJEDDA (ANP) - Formule 1-coureur Max Verstappen reist donderdag niet af naar Saudi-Arabië vanwege maagklachten. De tweevoudig wereldkampioen zou aanvankelijk donderdag aanwezig zijn bij de mediadag voor de Grote Prijs van Saudi-Arabië, maar heeft toestemming van de internationale autosportfederatie FIA om nog niet naar het circuit te komen.
"Ik voel me weer goed na een paar dagen niet fit te zijn geweest vanwege buikgriep", schreef de coureur van Red Bull op Twitter. "Ik heb daarom mijn vlucht een dag verschoven, dus ik ben pas vrijdag op de baan."
Verstappen won twee weken geleden op dominante wijze de Grote Prijs van Bahrein, de eerste grand prix van het seizoen. De tweede race in Djedda staat zondag om 18.00 uur op het programma. Op vrijdag zijn de vrije trainingen, waarna een dag later de kwalificatie is.
Meer uit Sport
ALTENBERG (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos heeft ook bij de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen naast een medaille gegrepen. De wereldkampioene van 2025 finishte als vierde in het Duitse Altenberg.
1 uur geledenYANBU (ANP) - Trucker Mitchel van den Brink heeft de twaalfde etappe van de Dakar Rally in Yanbu gewonnen. De Nederlander behaalde zijn vierde etappezege van dit jaar.
2 uur geledenDETROIT (ANP/AFP) - Formule 1-renstal Red Bull Racing heeft in Detroit de auto onthuld waarmee Max Verstappen en Isack Hadjar in 2026 gaan rijden in het wereldkampioenschap. Het betrof een zogenoemde dummy, want de daadwerkelijke RB22 zal pas voor het eerst te zien zijn tijdens de besloten testdagen op het circuit van Barcelona, die 26 januari beginnen. Qua kleurstelling is sprake van een andere tint blauw en de bolide is glanzender.
9 uur geledenSHEFFIELD (ANP) - Michel Tsiba en Daria Danilova zijn op het EK kunstschaatsen in het Engelse Sheffield als vijftiende geëindigd bij het paarrijden. Het Nederlandse koppel stond na de korte kür op woensdag al op die positie en wist in de vrije kür geen plaats te stijgen. Hun totaalscore kwam uit op 149,33.
17 uur geledenCOLMAR (ANP) - De Franse tweevoudig olympisch zwemkampioen Yannick Agnel moet terechtstaan voor vermeende verkrachting en aanranding van de minderjarige dochter van zijn coach. Agnel won op de Olympische Spelen van 2012 in Londen twee keer goud: op de 200 meter vrije slag en op de estafette 4x100 meter vrije slag.
19 uur geledenBENIDORM (ANP/BELGA) - Mathieu van der Poel doet zondag niet mee aan de wereldbekerwedstrijd veldrijden in Benidorm. De rit past niet in het schema van de 30-jarige Nederlander, meldt zijn team Alpecin-Premier Tech.
23 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische atlete Nafissatou Thiam, drievoudig olympisch kampioene op de zevenkamp, zal in maart niet deelnemen aan de WK indooratletiek in Torun (Polen). Haar management liet in een korte mededeling weten dat de 31-jarige Thiam "niet heeft voldaan aan de kwalificatiecriteria".
1 dag geleden