Zieke Van Dijk mist bekerduel van Liverpool met Arsenal
LONDEN (ANP) - Virgil van Dijk mist het bekerduel van Liverpool met Arsenal in de derde ronde van de FA Cup. De aanvoerder is ziek en kan daardoor niet in actie komen. Dat vertelde zijn trainer Jürgen Klopp vlak voor de aftrap.
Cody Gakpo heeft wel een basisplaats bij Liverpool, waar Mohamed Salah ontbreekt omdat hij op de Afrika Cup gaat uitkomen. Ryan Gravenberch zit op de bank bij Liverpool als beide ploegen om 17.30 uur aftrappen. De geblesseerde Jurriën Timber is voorlopig niet inzetbaar voor Arsenal.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn zevende wedstrijd in de Champions League gewonnen. De koploper van de Premier League versloeg in stadion San Siro Internazionale met 3-1. Arsenal, met Jurriën Timber in de ploeg, is als enige nog ongeslagen in de eerste fase. De formatie van coach Mikel Arteta was al zeker van een plek in de achtste finales. Gabriel Jesus maakte twee van de drie doelpunten voor Arsenal.
3 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Ajax heeft bij Villarreal de tweede overwinning (2-1) geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Amsterdamse club van coach Fred Grim houdt door de zege nog een kans op een plaats bij de beste 24 teams. De nummers 9 tot en met 24 in de stand spelen een tussenronde.
4 uur geledenGROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.
9 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.
16 uur geledenROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.
1 dag geleden