Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zieke Klaas Otto mag niet vliegen: rechtszaak uitgesteld

Zieke Klaas Otto mag niet vliegen: rechtszaak uitgesteld

BREDA (ANP) - No Surrender-oprichter Klaas Otto mag vanwege zijn ‘medische toestand’ niet vliegen. Het proces tegen hem, waarin hij wordt verdacht van de ontvoering en zware mishandeling van een clubgenoot van de motorclub, is daarom maandag met ruim een week uitgesteld.

Advocaat Louis de Leon van Otto wilde de rechtbank alleen achter gesloten deuren vertellen wat er precies met de 53-jarige man uit Bergen op Zoom aan de hand is. De raadsman zei dat Otto momenteel in het buitenland zit. "Zijn medische toestand laat vliegen momenteel niet toe", legde hij uit. De rechtbank zei wel dat nog niet zeker is of het lukt om de zaak volgende week te behandelen.

De mishandeling gebeurde 6 mei 2016 tijdens de begrafenis van een belangrijk lid van de motorclub. Vier mannen zouden het clublid in een auto hebben gezet. Twintig minuten later kwam de auto weer terug, zonder de mishandelde man. Die zou in een bos totaal zijn afgetuigd. Otto zou de opdracht hebben gegeven voor de mishandeling. Otto zegt zelf dat hij van niks weet.

De zaak tegen vier medeverdachten gaat maandag wel door.

Meer uit Binnenland

Twee gewonden aangehouden na steekincident in Groningen

GRONINGEN (ANP) - Bij een steekincident in Aduard zijn in de nacht van maandag op dinsdag twee gewonden aangehouden. De politie kreeg rond 02.45 uur een melding van een steekincident in een woning aan de Albert Harkemaweg in de plaats even ten noordwesten van de stad Groningen. Een man en een vrouw werden aangetroffen met steek- of snijwonden.

4 uur geleden
Code geel voor mist in noorden en westen

DE BILT (ANP) - In het noorden en westen van het land geldt in de nacht van maandag op dinsdag en dinsdagochtend code geel om plaatselijk dichte, verkeersbelemmerende mist. Soms verbetert het zicht ineens weer, om later weer slechter te worden, waarschuwt het KNMI.

7 uur geleden
Lale Gül: de staat en politie laten me in de steek

HILVERSUM (ANP) - Schrijfster Lale Gül voelt zich "in de steek gelaten door de politie en de staat". Dat zegt Gül in RTL Tonight over de beslissing van de Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid (NCTV) om haar beveiliging stop te zetten. "Ik ben eigenlijk in volle paniek, ook al zie je dat nu niet aan me", aldus Gül. "Ik ben vooral heel bang, omdat ik dagelijks nog steeds de meest walgelijke doodsbedreigingen krijg. Dat is nooit opgehouden."

10 uur geleden
Raad Den Haag wil Van Zanen nog een termijn als burgemeester

DEN HAAG (ANP) - De gemeenteraad van Den Haag heeft huidig burgemeester Jan van Zanen voorgedragen voor een nieuwe termijn van maximaal zes jaar. De termijn van de 64-jarige VVD'er loopt op 1 juli 2026 af.

10 uur geleden
Hugo de Jonge wil niet dat burgemeester van Terneuzen aftreedt

MIDDELBURG (ANP) - Hugo de Jonge, commissaris van de Koning in Zeeland, heeft de aftredende burgemeester van Terneuzen "indringend verzocht" om niet op te stappen. Dat staat in een brief die De Jonge aan de gemeenteraad van Terneuzen richt. In het "belang van de bestuurbaarheid" van de gemeente Terneuzen kan burgemeester Erik van Merrienboer beter aanblijven, vindt De Jonge.

12 uur geleden
HEMA waarschuwt mensen met allergieën voor roomboter kaasstengels

AMSTERDAM (ANP) - Winkelketen HEMA waarschuwt consumenten voor het ontbreken van de vermelding van sesamzaad en pinda's op de verpakking van roomboter kaasstengels. HEMA raadt mensen die allergisch zijn voor een of beide ingrediënten aan om de kaasstengels niet te eten.

14 uur geleden
Directeur van marathon Rotterdam vertrekt in december

ROTTERDAM (ANP) - Wilbert Lek vertrekt als directeur van de marathon van Rotterdam. Hij meldt op 12 december zijn functie bij organisator Golazo Events Nederland neer te leggen.

14 uur geleden