Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zieke Ferrari-teambaas Binotto mist slotrace Formule 1

Zieke Ferrari-teambaas Binotto mist slotrace Formule 1

BAHREIN (ANP) - Teambaas Mattia Binotto van Ferrari is ziek en heeft besloten naar zijn huis in Italië te vliegen in plaats van naar Abu Dhabi, waar dit weekeinde de slotrace van de Formule 1 wordt verreden. Zijn ziekte is volgens de renstal niet gerelateerd aan het coronavirus.

Binotto is onwel geworden tijdens de Grote Prijs van Sakhir, afgelopen weekeinde in Bahrein. De teambaas gaat thuis herstellen. Technisch directeur Laurent Mekies neemt zijn taken over in Abu Dhabi.

Binotto miste dit jaar ook de eerste race in Bahrein en die in Turkije, maar dat was een bewuste keuze. De teambaas wilde extra tijd doorbrengen in de fabriek van Ferrari in Maranello.

Vettel

De Italiaan mist door zijn afwezigheid in Abu Dhabi de laatste race van Sebastian Vettel. De Duitser neemt na zes jaren afscheid van Ferrari. Hij rijdt volgend jaar voor Aston Martin.

Ferrari beleeft een zeer teleurstellend seizoen in de koningsklasse. De vermaarde renstal staat zesde in de stand van de constructeurs. Charles Leclerc is de nummer zes in het individuele kampioenschap, terwijl Vettel op de bijna beschamende dertiende plaats staat.

Meer uit Sport

Atlete Keetels wint 3 weken na 'Rotterdam' marathon van Vancouver

VANCOUVER (ANP) - Atlete Mikky Keetels heeft de marathon van Vancouver gewonnen. De 27-jarige Nederlands kampioene op de marathon legde de 42,195 kilometer af in een tijd van 2.33.01, ruim onder het oude parcoursrecord van 2.34,27. Daarmee was ze 24 seconden sneller dan Dayna Pidhoresky uit Canada, die de marathon een jaar eerder had gewonnen.

5 uur geleden
Verstappen na inhaalrace vijfde in GP Miami, zege Antonelli

MIAMI (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op de vijfde plaats geëindigd. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull viel al in de eerste bocht ver terug, maar herstelde zich daarna knap. De overwinning op het stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium ging naar WK-leider Kimi Antonelli van Mercedes.

7 uur geleden
Sinner wint masterstoernooi van Madrid voor het eerst

MADRID (ANP) - Tennisser Jannik Sinner (24) heeft de Madrid Open op zijn naam geschreven. De Italiaanse nummer 1 van de wereldranglijst won in de finale van het masterstoernooi in twee sets van de 29-jarige Duitser Alexander Zverev: 6-1 6-2.

9 uur geleden
Zilver en brons voor judoka's Van Heemst en Kamps bij Grand Slam

DOESJANBE (ANP) - Judoka Yael van Heemst heeft bij de Grand Slam in Doesjanbe in Tadzjikistan zilver veroverd in de klasse tot 78 kilogram. De 24-jarige judoka verloor met ippon in de finale van Jelizaveta Litvinenko, die uitkomt voor de Verenigde Arabische Emiraten. Marit Kamps greep in dezelfde klasse brons.

10 uur geleden
Pogacar wint Ronde van Romandië met zege in slotrit

LEYSIN (ANP) - Tadej Pogacar heeft de Ronde van Romandië op zijn naam geschreven. De wereldkampioen van UAE Team Emirates won de slotrit van Lucens naar Leysin en boekte zo zijn vierde etappezege in de Zwitserse rittenkoers.

11 uur geleden
Wielrenster Rüegg wint openingsetappe Vuelta Femenina, Vos valt

SALVATERRA DE MIÑO (ANP) - Wielrenster Noemi Rüegg heeft de eerste etappe van de Vuelta Femenina op haar naam geschreven. De Zwitserse van EF Education - Oatly kwam na 113 kilometer door de Spaanse regio Galicië als eerste over de finish in Salvaterra de Miño, nabij de Portugese grens. In een sprint bleef ze de Belgische Lotte Kopecky voor. De Duitse Franziska Koch werd derde.

12 uur geleden
GP Miami begint drie uur eerder door verwachting extreem weer

MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.

1 dag geleden