Zieke Blind mist laatste training van Ajax voor duel Atalanta
AMSTERDAM (ANP) - Daley Blind heeft de laatste training van Ajax voor het thuisduel met Atalanta Bergamo overgeslagen. De 30-jarige verdediger meldde zich nog wel bij zijn club maar is vervolgens ziek naar huis gegaan.
Het is afwachten of Blind woensdag wel inzetbaar is als Ajax tegen de Italiaanse club een overwinning nodig heeft om te mogen overwinteren in de Champions League. Als de Amsterdammer niet kan spelen, dan zal Lisandro Martínez hem waarschijnlijk vervangen.
David Neres, Nicolás Tagliafico, Noussair Mazraoui en Lassina Traoré trainden wel weer mee. Coach Erik ten Hag vertelde vlak voor de training dat hij goede hoop heeft dat Neres, Tagliafico en Mazraoui tegen Atalanta kunnen spelen. Over het meespelen van Traoré was hij iets minder positief.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
5 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
11 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
13 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
14 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
15 uur geleden