Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zidane neemt verantwoordelijkheid voor blamage Real Madrid

Zidane neemt verantwoordelijkheid voor blamage Real Madrid

ALCOY (ANP) - Trainer Zinedine Zidane heeft de verantwoordelijkheid op zich genomen voor de blamage van Real Madrid in het Spaanse bekertoernooi tegen derdeklasser CD Alcoyano. De veredelde amateurs schakelden de Spaanse kampioen na verlenging uit (2-1). "Ik ben de trainer, de verantwoordelijkheid ligt bij mij", zei Zidane. "De spelers hebben van alles geprobeerd, maar het lukte niet."

Real Madrid zag Alcoyano in de slotfase op gelijke hoogte komen. In de verlenging sloeg de derdeklasser in ondertal toe. Enkele minuten nadat Ramón López met twee gele kaarten uit het veld was gestuurd, bezorgde Juanan Casanova de thuisploeg de winst.

"Nee, dat is geen schande", zei Zidane. "Dit is voetbal, daarin gebeuren zulke dingen soms. We moeten hierdoor niet in paniek raken. Het was een andere wedstrijd geworden als we het tweede doelpunt hadden gemaakt. Maar hun keeper verrichtte een paar goede reddingen. Dit was een pijnlijke avond. Mijn spelers en ik houden niet van verliezen. Ik denk dat de spelers nog steeds vertrouwen in me hebben. We zitten nog in de Champions League en doen mee om de Spaanse titel. We kunnen dit seizoen nog van alles winnen."

Meer uit Voetbal

Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

31 minuten geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

58 minuten geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

1 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

2 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

2 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

3 uur geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

3 uur geleden