Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zidane: kritiek maakt Real Madrid sterker

Zidane: kritiek maakt Real Madrid sterker

MADRID (ANP) - Een week geleden moest trainer Zinedine Zidane vrezen voor zijn baan, maar twee overwinningen later ziet de situatie bij Real Madrid er weer heel anders uit. "Kritiek hoort bij voetbal, daar moet je mee leren omgaan. Sommige dingen hebben ons wel echt pijn gedaan. Maar kritiek maakt je ook sterker", zei Zidane na de gewonnen derby tegen Atlético Madrid (2-0).

Real Madrid wist eerder in de week al te voorkomen dat het voor eerst zou worden uitgeschakeld in de groepsfase van de Champions League. De dertienvoudig kampioen van Europa plaatste zich met een overwinning op Borussia Mönchengladbach (2-0) zelfs als groepswinnaar voor de knock-outfase. Maandag is de loting voor de achtste finales. De 'Koninklijke' bracht zaterdag stadgenoot Atlético de eerste nederlaag in de Spaanse competitie toe en voorkwam daarmee dat het al vrij vroeg in het seizoen op grote achterstand kwam in de titelstrijd.

"We hebben van de eerste tot de laatste minuut goed gespeeld", zei Zidane, die vooral onder de indruk was van zijn middenvelders Luka Modric en Toni Kroos. "Ze verkeren in grootse vorm. We hebben iedereen weer laten zien hoe goed Real Madrid kan voetballen. Het was een goede week voor ons met drie overwinningen. Maar we vieren niets, want we hebben nog geen prijs gewonnen. Dinsdag staat weer een wedstrijd op het programma." Dan komt Athletic uit Bilbao naar Madrid.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

9 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

9 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

9 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

9 uur geleden
Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

10 uur geleden
AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

11 uur geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

12 uur geleden