Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zidane: kritiek maakt Real Madrid sterker

Zidane: kritiek maakt Real Madrid sterker

MADRID (ANP) - Een week geleden moest trainer Zinedine Zidane vrezen voor zijn baan, maar twee overwinningen later ziet de situatie bij Real Madrid er weer heel anders uit. "Kritiek hoort bij voetbal, daar moet je mee leren omgaan. Sommige dingen hebben ons wel echt pijn gedaan. Maar kritiek maakt je ook sterker", zei Zidane na de gewonnen derby tegen Atlético Madrid (2-0).

Real Madrid wist eerder in de week al te voorkomen dat het voor eerst zou worden uitgeschakeld in de groepsfase van de Champions League. De dertienvoudig kampioen van Europa plaatste zich met een overwinning op Borussia Mönchengladbach (2-0) zelfs als groepswinnaar voor de knock-outfase. Maandag is de loting voor de achtste finales. De 'Koninklijke' bracht zaterdag stadgenoot Atlético de eerste nederlaag in de Spaanse competitie toe en voorkwam daarmee dat het al vrij vroeg in het seizoen op grote achterstand kwam in de titelstrijd.

"We hebben van de eerste tot de laatste minuut goed gespeeld", zei Zidane, die vooral onder de indruk was van zijn middenvelders Luka Modric en Toni Kroos. "Ze verkeren in grootse vorm. We hebben iedereen weer laten zien hoe goed Real Madrid kan voetballen. Het was een goede week voor ons met drie overwinningen. Maar we vieren niets, want we hebben nog geen prijs gewonnen. Dinsdag staat weer een wedstrijd op het programma." Dan komt Athletic uit Bilbao naar Madrid.

Meer uit Voetbal

FIFA meet en presenteert tijdens WK voetbal data van spelers

ZÜRICH (ANP) - De FIFA gaat bij het komende wereldkampioenschap voetbal de individuele prestaties van spelers meten en presenteren. Het systeem 'FIFA Power Rankings' is ontwikkeld door voetbalexperts die onder leiding staan van de Franse oud-trainer Arsène Wenger, hoofd voetbalontwikkeling bij de wereldvoetbalbond.

1 uur geleden
Mourinho dient klacht in bij Europees Hof om boete en schorsing

ISTANBUL (ANP/AFP/RTR) - José Mourinho heeft een zaak aangespannen bij het Europees Hof voor de Rechten van de Mens (EHRM) over disciplinaire sancties tijdens zijn periode als trainer bij de Turkse club Fenerbahçe, blijkt uit rechtbankdocumenten die het Franse persbureau AFP heeft ingezien. De sancties werden in november 2024 opgelegd door de Turkse voetbalbond TFF.

1 uur geleden
Nederlands elftal onderweg naar de Verenigde Staten voor WK

SCHIPHOL (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal is onderweg naar de Verenigde Staten. Het KLM-vliegtuig vertrok even na 16.30 uur, iets later dan gepland, vanaf Schiphol naar New York. Volgende week begint het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico.

2 uur geleden
WK-selectie Iran heeft visa voor Mexico binnen

TEHERAN (ANP/DPA/BELGA) - Alle leden van het Iraanse voetbalteam hebben hun visum gekregen om Mexico binnen te komen. Dat heeft de Iraanse voetbalbond FFIRI donderdag bekendgemaakt.

5 uur geleden
WK-debutant Wieffer had Oranje al even uit zijn hoofd gezet

ROTTERDAM (ANP) - Mats Wieffer stapt donderdagmiddag als een van de 26 Oranje-internationals in het vliegtuig richting de Verenigde Staten voor zijn eerste wereldkampioenschap. De 26-jarige speler van Brighton & Hove Albion had lange tijd geen rekening gehouden met een uitnodiging, maar speelde zich in de slotfase van het seizoen toch nog in de kijker van bondscoach Ronald Koeman.

11 uur geleden
Teleurgestelde Koeman: we gingen steeds slordiger spelen

ROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."

14 uur geleden
De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

18 uur geleden