Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zidane houdt Hazard bij Real Madrid buiten wedstrijdselectie

Zidane houdt Hazard bij Real Madrid buiten wedstrijdselectie

MADRID (ANP) - Trainer Zinédine Zidane van Real Madrid doet voor de thuiswedstrijd donderdag tegen Getafe geen beroep op Eden Hazard. De aanvoerder van de Belgische ploeg behoort niet tot de wedstrijdselectie van de koploper in La Liga. Hij krijgt waarschijnlijk uit voorzorg wat extra rust nadat hij afgelopen zondag in de gewonnen uitwedstrijd tegen Espanyol (0-1) enkele tikken tegen zijn enkel had gekregen.

Hazard werd in dat duel vroegtijdig gewisseld. Daarna werd hij gezien met ijs op zijn pijnlijke enkel. Hazard mist tegen nummer 5 Getafe alweer zijn 24e wedstrijd van zijn eerste seizoen bij Real Madrid. Door blessureleed stond de 29-jarige aanvaller veelvuldig aan de kant.

"Eden is een hele tijd uit de roulatie geweest en we moeten hem daarom nu rustig brengen. Ik twijfel er niet aan dat hij heel snel opnieuw heel goed zal zijn", liet Zidane eerder op de dag weten. Een paar uur later nam de Franse coach hem niet op in zijn wedstrijdselectie.

Niet verslappen

Real Madrid gaat op zoek naar de zesde zege op rij sinds de hervatting van La Liga. De koploper wil profiteren van het gelijkspel van het als tweede geklasseerde FC Barcelona van dinsdagavond tegen Atlético Madrid (2-2). Bij winst zet Real de grote rivaal op een achterstand van 4 punten.

Barcelona lijkt de weg kwijt met drie gelijke spelen in de laatste vier competitieduels, maar Zidane weigert zich al rijk te rekenen. "De realiteit is dat we nog 18 punten kunnen verliezen", zei hij. "Je kan wiskundig gezien niet zeggen dat we al kampioen zijn. Ik heb als speler vaker in deze situatie gezeten. Wij zullen niet verslappen."

Meer uit Voetbal

Real Madrid en Al-Hilal naar achtste finales op WK voor clubs

PHILADELPHIA (ANP) - Real Madrid en Al-Hilal hebben zich als laatste twee geplaatst voor de achtste finales van het WK voor clubs in de Verenigde Staten. Real eindigde als eerste in groep H door een 3-0-zege op RB Salzburg. Al-Hilal uit Saudi-Arabië versloeg het Mexicaanse Pachuca met 2-0.

1 uur geleden
Herstelde Miedema houdt 'best goed gevoel' over aan uitzwaaiduel

LEEUWARDEN (ANP) - Vivianne Miedema houdt een "best wel goed gevoel" over aan de uitzwaaiwedstrijd voor het EK tegen Finland (2-1). De topscorer aller tijden van Oranje speelde na een blessure haar eerste wedstrijd sinds begin april en maakte haar 98e en 99e interlandtreffer. "Ik heb keihard gewerkt om hier überhaupt te staan en het is fijn dat ik mijn doelpuntjes meepak", zei de 28-jarige spits bij ESPN.

12 uur geleden
Captain Read is trots op Europees kampioen Oranje onder 19

BOEKAREST (ANP) - Aanvoerder Givairo Read van Oranje onder 19 is "heel trots" op zijn team. Dat zei de verdediger van Feyenoord na de met 1-0 gewonnen EK-finale in Boekarest tegen Spanje. Read gaf in de 62e minuut een voorzet die door de Spaanse doelman Raúl Jiménez in eigen doel werd gewerkt. Oranje onder 19 werd voor het eerst Europees kampioen.

12 uur geleden
Smit beste speler en topscorer van EK onder 19

BOEKAREST (ANP) - Kees Smit is in Boekarest uitgeroepen tot beste speler van het EK onder 19 in Roemenië. De middenvelder van AZ werd met vier doelpunten samen met de Spanjaard Pablo García ook topscorer van het toernooi. Smit kwam in de met 1-0 gewonnen finale tegen Spanje niet tot scoren.

12 uur geleden
Van der Veen verlaat Oranje onder 19 als Europees kampioen

BOEKAREST (ANP) - Peter van der Veen (52) werkte de afgelopen twee jaar naar één doel toe: de Europese titel met Oranje onder 19. Het is gelukt. De 52-jarige bondscoach vertrekt na de 1-0-zege in de finale tegen Spanje met opgeheven hoofd bij de KNVB. Hij begint deze zomer als assistent bij het Duitse VfL Wolfsburg aan een nieuwe uitdaging.

12 uur geleden
Voetbalsters overtuigen één helft in uitzwaaiwedstrijd voor EK

LEEUWARDEN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal kunnen met een goed gevoel afreizen naar het EK in Zwitserland. De ploeg van bondscoach Andries Jonker won het uitzwaaiduel met Finland in Leeuwarden met 2-1. De in de basis teruggekeerde Vivianne Miedema maakte in de eerste helft beide treffers van Oranje na fouten in de Finse verdediging.

12 uur geleden
Oranje onder 19 wint EK na minimale zege op Spanje

BOEKAREST (ANP) - Oranje onder 19 is in Boekarest voor het eerst Europees kampioen geworden. Het elftal van bondscoach Peter van der Veen versloeg titelverdediger Spanje in de finale met 1-0. Het enige doelpunt van de eindstrijd komt op naam van de Spaanse doelman Raul Jiménez, die een voorzet van Givairo Read in eigen doel werkte.

13 uur geleden