Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zidane en Real onder grote druk voor duel met FC Barcelona

Zidane en Real onder grote druk voor duel met FC Barcelona

MADRID (ANP/DPA) - Het is al vroeg in het seizoen crisis bij Real Madrid. Zinédine Zidane kreeg vorig seizoen nog de nodige lof toen hij na zijn terugkeer de 'Koninklijke' de landstitel bezorgde. Na twee thuisnederlagen op rij, tegen Cádiz (0-1) en Sjachtar Donetsk (2-3 in de Champions League), klinkt er veel kritiek. Zaterdag wacht uitgerekend rivaal FC Barcelona, dat de laatste twee competitieduels niet wist te winnen.

"De grond trilt onder de voeten van Real Madrid en de uitwedstrijd aanstaande zaterdag in Camp Nou wordt een cruciale dag", schrijft de krant El País. En Mundo Deportivo: "Nachtmerrie voor El Clásico".

Zidane was duidelijk in zijn woorden na de nederlaag tegen Sjachtar. "Ik ben hiervoor verantwoordelijk en ik moet oplossingen vinden. Zoiets mag niet gebeuren. Als het team niet speelt zoals jij dat wilt, dan is dat jouw schuld", zei de voormalige Franse international.

Real keek tegen Sjachtar bij rust tegen een achterstand van 0-3 aan. Dat was de club in eigen stad in de Champions League nog nooit overkomen. Sinds het vertrek van Cristiano Ronaldo in 2018 ontbreekt het Real aan doelpunten. Karim Benzema loste dat probleem vorig seizoen nog op. Dit seizoen scoorde Real in vijf competitieduels pas zes keer.

Meer uit Voetbal

AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

10 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

10 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 dag geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

1 dag geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

1 dag geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

1 dag geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

1 dag geleden