Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zidane: dit was geen wedstrijd, het had afgelast moeten worden

Zidane: dit was geen wedstrijd, het had afgelast moeten worden

PAMPLONA (ANP) - Real Madrid-trainer Zinédine Zidane is ontstemd over het feit dat de uitwedstrijd tegen Osasuna zaterdagavond ondanks de winterse omstandigheden doorgang vond. Op het slecht bespeelbare veld in Pamplona bleef Real steken op 0-0.

"Dit was geen voetbalwedstrijd, het had afgelast moeten worden", zei de geïrriteerde Zidane. "We zijn slecht omgegaan met de omstandigheden en de reis. We hebben gedaan wat we konden op het veld, maar het gevoel dat nu leeft is dat het geen goede wedstrijd was."

De reis van Real naar Osasuna verliep ook al niet zonder problemen. De ploeg vertrok vrijdag met veel vertraging richting Pamplona. De kampioen van Spanje stond uren stil op de startbaan van het hoofdstedelijke vliegveld Barajas Airport. Het toestel kon niet opstijgen vanwege een hevige sneeuwstorm die het openbare leven in Madrid even stillegde.

"Het is verleden tijd en op dit moment weten we niet wat we gaan doen of wanneer we terug zullen komen", aldus de trainer. "Mijn grootste klacht heeft betrekking op de wedstrijd. De omstandigheden waren gewoon niet goed. Ik weet dat ik mezelf herhaal, maar zo is het."

Meer uit Voetbal

PSV begint bekertoernooi met eenvoudige zege op GVVV

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het bekertoernooi begonnen met een eenvoudige thuiszege op GVVV. Na vroege treffers van Guus Til en Paul Wanner leek de score hoog uit te gaan vallen in Eindhoven, maar de nummer 8 van de tweede divisie hield de schade beperkt tot 3-0.

6 uur geleden
FIFA komt na kritiek met goedkopere kaarten voor WK

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA is na kritiek met goedkopere tickets gekomen voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. 10 procent van de aan nationale bonden toegewezen kaarten gaat 60 dollar per ticket kosten, omgerekend zo'n 51 euro.

9 uur geleden
Wiegman voor vijfde keer beste coach vrouwenteam bij FIFA Awards

DOHA (ANP) - Sarina Wiegman is op een gala van wereldvoetbalbond FIFA in Doha voor de vijfde keer gekozen tot beste coach van een vrouwenteam. De 56-jarige Nederlandse won als bondscoach van de Engelse voetbalsters afgelopen zomer het EK.

10 uur geleden
Oranje-international Dumfries geopereerd aan linkerenkel

MILAAN (ANP) - Oranje-international Denzel Dumfries heeft dinsdag een operatie ondergaan om zijn linkerenkel te stabiliseren. De verdediger van Internazionale zal de komende weken een revalidatieprogramma volgen. Dat meldt de Italiaanse koploper op de eigen website.

11 uur geleden
Aanvaller Oufkir verruilt Sparta Rotterdam voor AZ

ROTTERDAM (ANP) - Voetballer Ayoub Oufkir maakt in de winterstop de overstap van Sparta Rotterdam naar AZ. Dat melden beide Eredivisieclubs. AZ betaalt naar verluidt een bedrag van rond de 5 miljoen euro voor de 19-jarige aanvaller, die afgelopen zomer met Oranje onder 19 de Europese titel won.

13 uur geleden
Ajax legt verdediger Tomiyasu tot het einde van het seizoen vast

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de transfervrije verdediger Takehiro Tomiyasu afgerond. De 27-jarige Japanner tekende een contract tot de zomer van 2026. Tomiyasu speelde in Europa voor Sint-Truiden, Bologna en Arsenal. Hij speelde zijn laatste officiële duel voor Arsenal in oktober 2024, waarna hij door een knieblessure niet meer in actie kwam.

14 uur geleden
FIFA roept Italiaan Donnarumma uit tot beste doelman

DOHA (ANP/DPA) - Gianluigi Donnarumma is door de FIFA uitgeroepen tot beste mannelijke doelman van het jaar. De Italiaan kreeg de voorkeur boven Thibaut Courtois (Real Madrid), Manuel Neuer (Bayern München), David Raya (Arsenal), Yann Sommer (Internazionale), Wojciech Szczesny (FC Barcelona) en Emiliano Martínez (Aston Villa). Martínez won de FIFA-award vorig jaar.

15 uur geleden