Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zichtbaar ontroerde Messi: God heeft dit succes voor mij bewaard

Zichtbaar ontroerde Messi: God heeft dit succes voor mij bewaard

RIO DE JANEIRO (ANP) - Zijn eerste hoofdprijs met Argentinië maakte veel los bij Lionel Messi. Na de zege van 1-0 op Brazilië in de finale van de Copa América was de 34-jarige spelmaker zichtbaar ontroerd. Messi ging na het laatste fluitsignaal op zijn knieën zitten en bedekte zijn gezicht met zijn handen.

"Waanzinnig, dit is niet te geloven", aldus Messi. "Ik geloof dat God dit succes voor mij heeft bewaard. Nog wel in een finale tegen de Brazilianen in hun land."

Na vier verloren finales met de nationale ploeg, had Messi eindelijk reden tot juichen. Alsof hij van zijn last was verlost, omhelsde de Argentijn zijn teamgenoten en coach Lionel Scaloni. Hij groette de weinige Argentijnse fans op de tribunes met een handkus. "Vroeger was ik verdrietig. Maar ik wist dat het op een gegeven moment zou gebeuren. Ik heb nog nooit een gelukkiger moment gehad dan dit."

Na het in ontvangst nemen van de beker sprak Messi via de telefoon op het veld met zijn familie. Hij hield de gouden medaille voor de camera en riep: "Ik heb gewonnen, ik heb gewonnen."

Meer uit Voetbal

FC Utrecht hoopt dat spits Min tegen Ajax weer beschikbaar is

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.

52 minuten geleden
Voetballers Congo moeten van VS 21 dagen in quarantaine om ebola

NEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.

1 uur geleden
Mexico doet richting WK vertrouwen op met zege op Ghana

PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.

3 uur geleden
Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

13 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

13 uur geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

16 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

17 uur geleden