Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zichtbaar ontroerde Messi: God heeft dit succes voor mij bewaard

Zichtbaar ontroerde Messi: God heeft dit succes voor mij bewaard

RIO DE JANEIRO (ANP) - Zijn eerste hoofdprijs met Argentinië maakte veel los bij Lionel Messi. Na de zege van 1-0 op Brazilië in de finale van de Copa América was de 34-jarige spelmaker zichtbaar ontroerd. Messi ging na het laatste fluitsignaal op zijn knieën zitten en bedekte zijn gezicht met zijn handen.

"Waanzinnig, dit is niet te geloven", aldus Messi. "Ik geloof dat God dit succes voor mij heeft bewaard. Nog wel in een finale tegen de Brazilianen in hun land."

Na vier verloren finales met de nationale ploeg, had Messi eindelijk reden tot juichen. Alsof hij van zijn last was verlost, omhelsde de Argentijn zijn teamgenoten en coach Lionel Scaloni. Hij groette de weinige Argentijnse fans op de tribunes met een handkus. "Vroeger was ik verdrietig. Maar ik wist dat het op een gegeven moment zou gebeuren. Ik heb nog nooit een gelukkiger moment gehad dan dit."

Na het in ontvangst nemen van de beker sprak Messi via de telefoon op het veld met zijn familie. Hij hield de gouden medaille voor de camera en riep: "Ik heb gewonnen, ik heb gewonnen."

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt spierblessure Mbappé

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).

1 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

2 uur geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

3 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

6 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

16 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

18 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

20 uur geleden