Zevende zege volleybalsters in Nations League
RIMINI (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben zege nummer zeven binnen bij de Nations League in het Italiaanse Rimini. De ploeg van bondscoach Avital Selinger won vrij overtuigend van Canada met 3-0 (25-19 25-12 25-21).
Het was de derde zege in drie dagen tijd; Oranje versloeg maandag Polen met 3-2 en zondag Japan met 3-0. In de stand staat de ploeg vierde van de zestien deelnemende landen in het toernooi, dat in vijf weken tijd wordt afgewerkt in een 'bubbel'.
Nederland was veel sterker dan de Canadese ploeg en had eigenlijk geen moment iets te duchten van de tegenstander. Bondscoach Selinger greep alleen even in de derde set in, toen de ploeg in zijn ogen te veel bezig was met 'mooie' punten. De zege binnenhalen was belangrijker, zei hij in de time-out. Nika Daalderop leverde met een lepe boogbal het winnende punt af. De speelster met de meeste punten was Anne Buijs (15). Juliët Lohuis maakte er 12 en Eline Timmerman 10.
Meer uit Sport
ZARAUTZ (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft voor het derde jaar op rij de openingsetappe van de Itzulia Women (Ronde van Baskenland) op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx-Protime was na een sprint de sterkste van een groepje van vijf, onder wie landgenote Yara Kastelijn (Fenix-Premier Tech) en Riejanne Markus (Lidl-Trek).
55 minuten geledenNÜRBURGRING (ANP) - Het team van Max Verstappen start bij de 24 uur van de Nürburgring zaterdag als vierde. De Spanjaard Daniel Juncadella kwam in de Mercedes-AMG GT3 in de derde kwalificatiesessie op het circuit in de Duitse Eifel tot een tijd van 8.12,005. Daarmee was hij 0,882 seconde langzamer dan de Lamborghini van de Duitser Luca Engstler, die poleposition veroverde.
1 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft bij de 24 uur van de Nürburgring de derde tijd neergezet in de tweede kwalificatie. Verstappen was in de Mercedes-AMG GT3 bijna een seconde langzamer dan de Lamborghini van de Brit Nicholas Yelloly. Met de zesde plaats heeft hij een plek verzekerd voor de derde kwalificatie later vrijdag, waarin wordt gestreden om de poleposition.
4 uur geledenROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.
22 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.
1 dag geledenROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.
1 dag geledenPOTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.
1 dag geleden