Zeven positieve coronatests in Formule 1
SOTSJI (ANP) - De wekelijkse testronde in de Formule 1 heeft zeven positieve gevallen opgeleverd. Tussen vorige week vrijdag en deze donderdag zijn 3256 coronatests uitgevoerd onder de coureurs, de medewerkers van de teams en het personeel van de Formule 1. De internationale autosportfederatie FIA en de organisatie van de koningsklasse willen niet zeggen wie positief zijn bevonden op Covid-19.
Het Formule 1-circus is neergestreken in Sotsji, waar zondag de Grote Prijs van Rusland wordt verreden. Max Verstappen en de andere negentien coureurs werkten vrijdag twee trainingen af.
Iedereen die nauw betrokken is bij de Formule 1 zit in een 'bubbel'. Om toegang tot het circuit te krijgen, moet iedereen steeds eerst een coronatest ondergaan. Af en toe levert dat een positieve uitslag op. Eén keer bleek een coureur besmet, Sergio Pérez. De Mexicaan van Racing Point miste daardoor twee grands prix.
De FIA maakt wekelijks de resultaten van de coronatests bekend. Vorige week was er één persoon positief.
Meer uit Sport
LILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.
44 minuten geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.
4 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
23 uur geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
1 dag geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.
1 dag geleden