Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zeven positieve coronatests in Formule 1

Zeven positieve coronatests in Formule 1

SOTSJI (ANP) - De wekelijkse testronde in de Formule 1 heeft zeven positieve gevallen opgeleverd. Tussen vorige week vrijdag en deze donderdag zijn 3256 coronatests uitgevoerd onder de coureurs, de medewerkers van de teams en het personeel van de Formule 1. De internationale autosportfederatie FIA en de organisatie van de koningsklasse willen niet zeggen wie positief zijn bevonden op Covid-19.

Het Formule 1-circus is neergestreken in Sotsji, waar zondag de Grote Prijs van Rusland wordt verreden. Max Verstappen en de andere negentien coureurs werkten vrijdag twee trainingen af.

Iedereen die nauw betrokken is bij de Formule 1 zit in een 'bubbel'. Om toegang tot het circuit te krijgen, moet iedereen steeds eerst een coronatest ondergaan. Af en toe levert dat een positieve uitslag op. Eén keer bleek een coureur besmet, Sergio Pérez. De Mexicaan van Racing Point miste daardoor twee grands prix.

De FIA maakt wekelijks de resultaten van de coronatests bekend. Vorige week was er één persoon positief.

Meer uit Sport

Serena Williams maakt op Wimbledon ook rentree in enkelspel

LONDEN (ANP) - Tennisster Serena Williams maakt over ruim een week op Wimbledon na bijna vier jaar haar rentree in het enkelspel. De 23-voudig grandslamkampioen heeft van de organisatie een wildcard gekregen, na eerder ook al met haar zus Venus via deze weg te zijn toegelaten tot het dubbelspel in Londen.

7 uur geleden
Nederlandse volleybalsters verslaan Thailand in Nations League

BANGKOK (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede week in de Nations League afgesloten met de vierde zege. De ploeg van bondscoach Felix Kozlowski versloeg in Bangkok gastland Thailand in drie sets: 25-23 25-22 25-15.

9 uur geleden
Pogačar wint slotrit en klassement in Ronde van Zwitserland

VILLARS-SUR-OLLON (ANP/Belga) - Tadej Pogačar heeft ook de Ronde van Zwitserland aan zijn lange palmares toegevoegd. De Sloveense wereldkampioen won de Zwitserse rittenkoers voor het eerst. De renner van UAE Team Emirates zag de leiderstrui die hij al in de eerste etappe veroverde in de slotrit, met start en finish in Villars-sur-Ollon, niet meer in gevaar komen. Met een inhaalrace boekte hij zijn derde etappezege deze week.

10 uur geleden
Argentijn Cerúndolo wint tennistoernooi Queen's

LONDEN (ANP) - De Argentijn Francisco Cerúndolo heeft voor het eerst het tennistoernooi van Queen's gewonnen. De nummer 27 van de wereld versloeg de Amerikaan Tommy Paul in de finale op het Londense gras en boekte zo de belangrijkste zege van zijn loopbaan: 6-7 (4) 6-4 6-3. Paul, die in de tweede ronde Botic van de Zandschulp uitschakelde, won het toernooi twee jaar geleden al eens.

10 uur geleden
Schilder wint met ontstoken vinger kogelstoten op FBK Games

HENGELO (ANP) - Jessica Schilder koos haar zesde en laatste poging uit bij de FBK Games in Hengelo om over de 20 meter te stoten. De wereldkampioene noteerde een afstand van 20,03 en daarmee won ze de wedstrijd op Nederlandse bodem.

10 uur geleden
Laros viert rentree met sterke zege op 800 meter bij FBK Games

HENGELO (ANP) - Niels Laros heeft bij de FBK Games in Hengelo een opzienbarende rentree gemaakt op de atletiekbaan. De 21-jarige atleet uit Oosterhout won na acht maanden blessureleed zijn eerste wedstrijd, de 800 meter. Hij liep ook nog eens de derde Nederlandse tijd ooit met 1.43,83. Alleen Bram Som (Nederlands recordhouder met 1.43,45) en Rob Druppers (1.43,56) waren sneller.

10 uur geleden
Broeders-Bol verwent publiek bij FBK Games met zege op 800 meter

HENGELO (ANP) - Femke Broeders-Bol heeft het thuispubliek bij de FBK Games verwend met een overwinning op haar nieuwe atletieknummer, de 800 meter. De 26-jarige Amersfoortse snelde op de snikhete kunststofbaan in Hengelo naar de zege in een tijd van 1.57,41.

11 uur geleden