Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zesde verdachte aangehouden voor dodelijke schietpartij Oss

Zesde verdachte aangehouden voor dodelijke schietpartij Oss

OSS (ANP) - De politie heeft opnieuw een verdachte aangehouden in verband met de dodelijke schietpartij in Oss op 14 april vorig jaar. Het gaat om een 27-jarige inwoner van de Brabantse plaats die donderdagochtend vroeg in zijn woning werd aangehouden. Vorig jaar werden al vijf mannen aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de schietpartij. De politie zoekt nog een zevende verdachte, die zich mogelijk in Turkije schuilhoudt.

Bij de schietpartij op de Leeuwerikhof, midden in een woonwijk, werd een 23-jarige man uit Oss die op een scooter reed meerdere malen onder vuur genomen. Het slachtoffer overleed ter plaatse aan zijn verwondingen. De man was een bekende van de politie.

Van de vijf verdachten die eerder werden aangehouden, allen in de leeftijden van 21 tot 27 jaar en afkomstig uit Oss, zitten er nog twee vast. De drie die zijn vrijgelaten gelden nog wel als verdachte. Ook nam de politie twee auto's in beslag.

De donderdag aangehouden verdachte zit in beperkingen, wat betekent dat hij alleen contact mag hebben met zijn advocaat. De politie wil, om het onderzoek niet te schaden, niet meer details vrijgeven over de zaak.

Meer uit Binnenland

Drukte bij informatiepunt over explosie in Utrechts stadhuis

UTRECHT (ANP) - Tientallen getroffen bewoners van Utrecht zijn na de grote explosie in het centrum naar het gemeentelijk informatiepunt gekomen in het stadhuis. Ze werden daar toegesproken door burgemeester Dijksma, die hen een hart onder de riem stak.

16 minuten geleden
Dijksma: Getroffenen explosie 'zo lang als nodig' opgevangen

UTRECHT (ANP) - De gemeente Utrecht heeft regelingen met hotels in de stad getroffen om bewoners die nog niet naar huis kunnen na de explosie van donderdag "zo lang als nodig" op te vangen. Dat zegt de Utrechtse burgemeester Sharon Dijksma.

32 minuten geleden
Onderzoeksraad voor Veiligheid neemt poolshoogte in Utrecht

DEN HAAG (ANP) - De Onderzoeksraad voor Veiligheid heeft mensen naar Utrecht gestuurd om een indruk te krijgen van de situatie na de explosie in de binnenstad. Later beslist de raad of daadwerkelijk een onderzoek wordt ingesteld.

55 minuten geleden
Bolle Jos veroordeeld tot zeven jaar cel in drugszaak-Hippix

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Nederlandse drugscrimineel Bolle Jos Leijdekkers is vrijdag door de Antwerpse rechtbank veroordeeld tot zeven jaar cel in de zaak-Hippix. Bij deze omvangrijke drugszaak gaat het om de invoer van ettelijke tonnen cocaïne via de Antwerpse haven.

1 uur geleden
Schietincident bij gevangenis Alphen aan den Rijn, gewonde

ALPHEN AAN DEN RIJN (ANP) - Op de parkeerplaats van de gevangenis in Alphen aan den Rijn heeft een schietincident plaatsgevonden. Een politiewoordvoerder meldt dat een gewonde naar het ziekenhuis is vervoerd, maar wil niet zeggen hoe de persoon gewond is geraakt. De persoon is niet geraakt door een kogel. De schutter is na het incident gevlucht. "Op dit moment onderzoeken we wat zich daar precies heeft afgespeeld", aldus de woordvoerder.

2 uur geleden
Defensie stuurt tweede militair voor verkenning naar Groenland

DEN HAAG (ANP) - Defensie stuurt ook een logistiek planner naar Groenland naast de eerder aangekondigde stafofficier voor de operationele planning. Demissionair minister Ruben Brekelmans zei voorafgaand aan de ministerraad dat beide militairen vrijdag vertrekken naar het Deense eiland in het poolgebied voor een verkenning.

2 uur geleden
Van Weel meldt vrijlating Nederlandse gevangenen in Venezuela

DEN HAAG (ANP) - Venezuela heeft afgelopen nacht drie Nederlanders vrijgelaten die daar gevangenzaten. Dat heeft demissionair minister David van Weel (Buitenlandse Zaken, VVD) gezegd voor aanvang van de ministerraad. Het drietal zal onder begeleiding van de Nederlandse ambassade in Caracas het land zo snel mogelijk verlaten.

2 uur geleden