Zesde dodelijk slachtoffer gevonden op plek explosies Den Haag
DEN HAAG (ANP) - Hulpverleners hebben in de nacht van zondag op maandag een zesde dodelijk slachtoffer gevonden op de Tarwekamp in Den Haag. Het lichaam is rond 02.30 uur gevonden "in de kelder van het ingestorte gebouw", meldt de veiligheidsregio.
Een woordvoerder van de veiligheidsregio zei dat hulpverleners de hele nacht hebben doorgezocht en daar maandag mee doorgaan. In de wijk geldt tot maandagavond een noodbevel zodat hulpdiensten tijdens hun werkzaamheden niet gestoord worden.
Zaterdagochtend om 06.15 uur werd een portiekflat in de wijk Mariahoeve getroffen door twee explosies. Vijf dubbele bovenwoningen zijn verwoest. Van vier slachtoffers is de identiteit inmiddels bekend. Het gaat om een man van 31 jaar uit Voorburg, een 45-jarige man uit Den Haag en een meisje van 17 en een vrouw van 41, beiden uit Den Haag.
Het is niet duidelijk of er nog mensen onder het puin liggen.
Meer uit Binnenland
ROTTERDAM (ANP) - Bij een steekpartij in een woning in de Laanzichtstraat in Rotterdam is een man zwaargewond geraakt. Dat meldt de politie Rotterdam op X. Het 38-jarige slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.
1 uur geledenDE BILT (ANP) - In Noord-Brabant en Limburg is sinds zaterdagavond code geel van kracht wegens stevige onweersbuien, meldt het KNMI. Daarbij kunnen windstoten en hagel voorkomen en plaatselijk kan ook veel neerslag vallen.
1 uur geledenDE BILT (ANP) - In Noord-Brabant en Limburg is zaterdagavond code geel van kracht wegens stevige onweersbuien, meldt het KNMI. Daarbij kunnen windstoten en hagel voorkomen en plaatselijk kan ook veel neerslag vallen.
9 uur geledenDE WIJK (ANP) - Staatssecretaris Claudia van Bruggen (Justitie, D66) is zaterdag door de hitte onwel geworden tijdens een herdenkingsceremonie voor slachtoffers van geweld in het Drentse De Wijk. Dat meldt de bewindsvrouw op Instagram.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het cruiseschip Hondius waarop het hantavirus uitbrak, is gereinigd en kan weer in bedrijf worden gesteld. Dat maakte de GGD Rotterdam-Rijnmond zaterdag bekend. Bij een eerdere inspectie zag de GGD nog tekortkomingen bij de schoonmaak. De geplande terugvaart van Rotterdam naar de thuislocatie in Vlissingen moest daarom worden uitgesteld.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - DPG Media verlengt het project waarbij jaarlijks 5000 gratis krantenabonnementen worden verstrekt aan mensen met een laag inkomen. Aanleiding is onderzoek van Hogeschool Windesheim, waaruit blijkt dat deelnemers zich door de abonnementen beter geïnformeerd en meer betrokken voelen bij de samenleving.
20 uur geledenWARFFUM (ANP) - In het Groningse Warffum zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag 45 asielzoekers opgevangen, meldt het Rode Kruis. Dat is minder dan een nacht eerder, toen er 82 mensen in de nachtopvang sliepen. Volgens een woordvoerster van het Rode Kruis wijst het lagere aantal er vermoedelijk op dat meer mensen zijn doorgestroomd naar andere opvanglocaties.
21 uur geleden