Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zes grootste stadsmarathons opeengepakt in najaar 2021

Zes grootste stadsmarathons opeengepakt in najaar 2021

BOSTON (ANP) - De grootste zes stadsmarathons ter wereld zijn allemaal gepland voor komend najaar. De World Major Marathons vinden kort achter elkaar plaats in een tijdsbestek van zes weken. De marathon van Boston voegde zich woensdag als zesde in het opeengepakte schema. De organisatie heeft de wedstrijd op 11 oktober gezet.

Het coronavirus heeft ook de hardloopwedstrijden met massale deelname hard geraakt. Vorig jaar moesten zo'n beetje alle grote stadsmarathons hun evenement schrappen. De marathons van Tokio en Londen hebben ook voor dit jaar hun vaste datum in het voorjaar laten vallen en hun wedstrijd verzet naar de herfst van 2021. Het schema van de World Major Marathons ziet er als volgt uit: Berlijn 26 september, Londen 3 oktober, Chicago 10 oktober, Boston 11 oktober, Tokio 17 oktober en New York 7 november.

Ook de stadsmarathons in Nederland vinden in het najaar plaats. Rotterdam, anders altijd in april, is verhuisd naar 24 oktober. Amsterdam is een week eerder (17 oktober) en Eindhoven zit weer een week daarvoor (10 oktober).

Meer uit Sport

Verstappen rijdt met schade vijfde tijd in tweede training Mexico

N i e u w bericht, meer informatie over training na 4e alinea

3 uur geleden
Zonder De Boo is schaatser Talsma de snelste op tweede 500 meter

HEERENVEEN (ANP) - Johan Talsma heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker de tweede 500 meter op zijn naam geschreven. De 21-jarige schaatser van Reggeborgh was met een tijd van 34,74 op de tweede 500 meter de beste.

5 uur geleden
Schaatsster Beune wint 1500 meter op kwalificatietoernooi

HEERENVEEN (ANP) - Joy Beune heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker de 1500 meter op haar naam geschreven. De 26-jarige wereldkampioene op de 1500 meter van Team X2O Badkamers was met 1.53,75 sneller dan Marijke Groenewoud (1.54,88) en Gioya Lancee (1.55,08).

6 uur geleden
Leclerc sneller dan Antonelli in eerste vrije training Mexico

MEXICO-STAD (ANP) - Charles Leclerc heeft de snelste ronde gereden tijdens de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Mexico-Stad. De Monegask was op het hooggelegen Autódromo Hermanos Rodríguez in zijn Ferrari ruim sneller dan Kimi Antonelli. De kampioenschapsleider in de Formule 1 noteerde in zijn Mercedes de tweede tijd, maar gaf wel 0,659 seconde toe op Leclerc.

7 uur geleden
De Boo op kwalificatietoernooi snelste op eerste 500 meter

HEERENVEEN (ANP) - Jenning de Boo heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker (WCKT) in Heerenveen de eerste 500 meter gewonnen. De 22-jarige wereldkampioen op de 500 meter was de snelste in 34,20. Achter De Boo reden Stefan Westenbroek (34,75) en Sebas Diniz (34,85) naar de tweede en derde tijd.

7 uur geleden
Schaatser Krommenhoek wint 5000 meter op kwalificatietoernooi

HEERENVEEN (ANP) - Jasper Krommenhoek heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker in Heerenveen de 5000 meter gewonnen. De 22-jarige schaatser van Reggeborgh bleef met een persoonlijk record van 6.10,83 teamgenoot Marcel Bosker en Wisse Slendebroek van Team Royal A-ware voor.

8 uur geleden
WK-leider Antonelli fit voor eerste vrije training in Mexico

MEXICO-STAD (ANP) - Kampioenschapsleider Kimi Antonelli is fit genoeg om de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Mexico-Stad te rijden. Het Formule 1-team van Mercedes plaatste een video op X waarop te zien is dat de jonge Italiaan is gearriveerd op het Autódromo Hermanos Rodríguez. Antonelli sloeg donderdag nog de mediadag over omdat hij last had van een virusinfectie.

9 uur geleden