Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zes auto's botsen op elkaar op A28 bij Ommen, uur vertraging

Zes auto's botsen op elkaar op A28 bij Ommen, uur vertraging

OMMEN (ANP) - Op de A28 van Groningen naar Amersfoort zijn dinsdagochtend zes auto's op elkaar gebotst. De ANWB meldt dat door het ongeluk een flinke file is ontstaan. De vertraging is opgelopen tot ruim een uur. Het ongeluk gebeurde rond 08.00 uur bij de afrit Ommen. Er is op dit moment maar een rijstrook geopend, om hulpdiensten de ruimte te geven.

Ook elders op de A28 is vertraging ontstaan. Bij Nieuwleusen was ook een ongeluk met meerdere voertuigen. De extra reistijd is daar 75 minuten. Het verkeer richting Zwolle wordt omgeleid. De ANWB verwacht dat de weg rond 09.15 uur weer vrij is.

Ook op andere plekken in Nederland is het dinsdagochtend druk op de weg, onder meer door regenbuien. Op het hoogtepunt stond er volgens de ANWB ruim 900 kilometer file. Rond 08.45 uur gaat het nog om een kleine 800 kilometer file. De meeste files staan volgens de ANWB in Noord-Brabant en Zuid-Holland.

Op de A1 richting Apeldoorn vond rond 07.15 uur een ongeluk plaats met een vrachtwagen en twee personenauto's. Ook daar liep de vertraging op tot een uur. Om 07.45 uur was de weg weer vrij.

Meer uit Binnenland

Rode Kruis ziet steeds meer Oekraïners in schrijnende situaties

DEN HAAG (ANP) - Het Rode Kruis ziet dat het tekort aan opvangplekken voor Oekraïners tot steeds meer schrijnende situaties leidt. Steeds meer Oekraïners melden dat ze op straat of in een auto hebben geslapen. De hulporganisatie roept de overheid op om te zorgen voor genoeg opvangplekken. "Wat moet er nog gebeuren voordat de overheid in actie komt?", vraagt Suzanne Segaar, hoofd Nationale Hulp van het Rode Kruis, zich af.

2 uur geleden
Vrouwen verbergen hormonale klachten vaak op het werk

DEN HAAG (ANP) - Vrouwelijke werknemers verbergen hormoongerelateerde klachten vaker op het werk dan andere gezondheidsklachten. Dat blijkt uit nieuwe cijfers van het CBS.

7 uur geleden
Nederlandse boot vertrokken om aan te sluiten bij vloot naar Gaza

MILOS (ANP) - Een Nederlandse boot is woensdag samen met vijf andere boten vanaf het Griekse eiland Milos vertrokken om zich aan te sluiten bij de Global Sumud Flotilla (GSF). Dat is een vloot met hulpgoederen die onderweg is naar Gaza. De ongeveer twintig boten worden bemand door pro-Palestijnse activisten, onder wie Greta Thunberg.

13 uur geleden
Doden in Alkmaar niet door toedoen derden om het leven gekomen

ALKMAAR (ANP) - De drie doden die woensdag werden aangetroffen in een woning aan de Stikkelwaard in Alkmaar zijn niet door toedoen van derden om het leven gekomen, meldt de politie op basis van onderzoek. "Er zijn geen aanwijzingen dat er anderen bij betrokken waren." Waardoor de drie dan wel zijn overleden, is niet bekendgemaakt.

13 uur geleden
OM eist werkstraffen en geldboete tegen klimaatactivisten

DEN HAAG (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft woensdag vijf werkstraffen en een geldboete geëist tegen klimaatactivisten, voor uiteenlopende vergrijpen die volgens de officier van justitie niet vallen onder hun demonstratierecht. De hoogste werkstraf die de officier van de rechtbank verlangt, is 120 uur voor een activist die twee keer werd betrapt op het bekladden van een muur langs de A12 in Den Haag en op het blokkeren van het verkeer op diezelfde weg.

13 uur geleden
Lading cocaïne gevonden bij controle in haven Vlissingen

VLISSINGEN (ANP) - Bij een controle in de haven van Vlissingen heeft de douane vorige week donderdag 1001 kilo cocaïne gevonden. De drugs zaten in een lading fruit vanuit Ecuador, meldt het Openbaar Ministerie.

15 uur geleden
Woningen Heerlen ontruimd om vondst mogelijk explosief

HEERLEN (ANP) - Vanwege de vondst van een mogelijk explosief in een woning aan de Corneliuslaan in Heerlen worden enkele woningen in die straat ontruimd. Dat melden de hulpdiensten.

15 uur geleden