Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zerrouki onzeker bij FC Twente voor eerste duel met Fiorentina

Zerrouki onzeker bij FC Twente voor eerste duel met Fiorentina

FLORENCE (ANP) - Het is onzeker of FC Twente donderdag in in het eerste duel met Fiorentina in de play-offs van de Conference League kan beschikken over Ramiz Zerrouki. De middenvelder, die in de belangstelling staat van Feyenoord, viel zondag geblesseerd uit in de gewonnen competitiewedstrijd tegen Fortuna Sittard (3-0). Zerrouki verscheen woensdagavond wel op het veld van het Stadio Artemio Franchi in Florence, maar hij sloeg een deel van de groepstraining over.

De Algerijnse international is normaal gesproken een vaste waarde in het elftal van trainer Ron Jans. "Voorafgaand aan dit seizoen hebben we uitgesproken dat we de groepsfase willen halen", zei Jans op de persconferentie. "Van de acht tegenstanders die we konden treffen, was Fiorentina de sterkste. Het is nu aan ons om te laten zien dat we dit aankunnen. We gaan ons eigen spel niet aanpassen aan dat van Fiorentina. Maar een competitie gaat over 34 duels en dit zijn nu twee wedstrijden, dan ben je meer op resultaat gericht. We houden vaak de nul, maar voorin meestal niet. Hopelijk is dat donderdagavond ook zo."

FC Twente won in de derde voorronde beide duels met de Servische club Cukaricki (3-1 in Belgrado, 4-1 in Enschede). De ploeg van Jans zette ook de eerste twee competitiewedstrijden in winst om. Fiorentina begon in de Serie A zondag met een zege op Cremonese (3-2). Rolando Mandragora maakte diep in de blessuretijd de winnende treffer.

FC Twente wordt donderdagavond in Florence gesteund door ruim 2200 supporters. "Ik hoop dat zij een geweldige wedstrijd zien", aldus Jans.

Meer uit Voetbal

Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

54 minuten geleden
Leeds gaat stadionverboden opleggen voor homofobe spreekkoren

LEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

58 minuten geleden
Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

2 uur geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

2 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

3 uur geleden
Advocaat: genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.

4 uur geleden
Congo zonder Ajax-middenvelder Mokio naar WK

KINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.

4 uur geleden