Zerrouki onzeker bij FC Twente voor eerste duel met Fiorentina
FLORENCE (ANP) - Het is onzeker of FC Twente donderdag in in het eerste duel met Fiorentina in de play-offs van de Conference League kan beschikken over Ramiz Zerrouki. De middenvelder, die in de belangstelling staat van Feyenoord, viel zondag geblesseerd uit in de gewonnen competitiewedstrijd tegen Fortuna Sittard (3-0). Zerrouki verscheen woensdagavond wel op het veld van het Stadio Artemio Franchi in Florence, maar hij sloeg een deel van de groepstraining over.
De Algerijnse international is normaal gesproken een vaste waarde in het elftal van trainer Ron Jans. "Voorafgaand aan dit seizoen hebben we uitgesproken dat we de groepsfase willen halen", zei Jans op de persconferentie. "Van de acht tegenstanders die we konden treffen, was Fiorentina de sterkste. Het is nu aan ons om te laten zien dat we dit aankunnen. We gaan ons eigen spel niet aanpassen aan dat van Fiorentina. Maar een competitie gaat over 34 duels en dit zijn nu twee wedstrijden, dan ben je meer op resultaat gericht. We houden vaak de nul, maar voorin meestal niet. Hopelijk is dat donderdagavond ook zo."
FC Twente won in de derde voorronde beide duels met de Servische club Cukaricki (3-1 in Belgrado, 4-1 in Enschede). De ploeg van Jans zette ook de eerste twee competitiewedstrijden in winst om. Fiorentina begon in de Serie A zondag met een zege op Cremonese (3-2). Rolando Mandragora maakte diep in de blessuretijd de winnende treffer.
FC Twente wordt donderdagavond in Florence gesteund door ruim 2200 supporters. "Ik hoop dat zij een geweldige wedstrijd zien", aldus Jans.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.
11 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.
1 uur geledenBREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt zaterdagavond in de thuiswedstrijd tegen Excelsior met speciale rugnummers ter ere van Abdelhak Nouri. De rugnummers zijn voorzien van foto's van hem.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de terugkeer naar Camp Nou gevierd met een overwinning op Athletic Club uit Bilbao. Na een 2-0-ruststand won de thuisploeg met 4-0.
4 uur geleden