Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zeldzame nederlaag voor hockeysters tegen Argentinië

Zeldzame nederlaag voor hockeysters tegen Argentinië

SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeysters hebben het jaar afgesloten met een zeldzame nederlaag in de Pro League. In Argentinië verloor de ploeg van bondscoach Raoul Ehren met 3-2 van het gastland.

Het is de eerste nederlaag van het hockeyelftal in zestien wedstrijden. De ploeg prolongeerde afgelopen zomer op de Olympische Spelen in Parijs de titel.

Argentinië kwam op voorsprong via Zoë Diaz en nogmaals door Juana Castellaro. Oranje kwam twee keer terug, eerst door Fay van der Elst en de tweede keer door Mette Winter uit de rebound, na een strafcorner van Yibbi Jansen. Op de derde Argentijnse treffer van Maria Granatto vlak voor tijd had Oranje geen antwoord meer.

Nederland leidt nog in de stand van de Pro League voor China en België. De volgende wedstrijden zijn in februari.

Meer uit Sport

Steenbergen verbetert Nederlands record op 100 meter vrije slag

MONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.

2 uur geleden
Volleybalsters winnen in Four Nations Cup ook van Duitsland

APELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.

4 uur geleden
Noor Dversnes wint rit in Giro door peloton voor te blijven

MILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.

4 uur geleden
Zverev begint Roland Garros met overtuigende zege op Bonzi

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.

6 uur geleden
Kostjoek boekt na raketinslag emotionele zege op Roland Garros

PARIJS (ANP/AFP) - Tennisster Marta Kostjoek heeft als eerste speelster de tweede ronde op Roland Garros bereikt. Voor de Oekraïense, die de in Rusland geboren Spaanse Oksana Selechmeteva met 6-2 6-3 versloeg, was het een zege die gepaard ging met veel emoties.

8 uur geleden
Beachvolleybalsters Van Driel en Konink behalen brons in Nuvali

NUVALI (ANP) - Beachvolleybalsters Emi van Driel en Mila Konink hebben bij het Challenge-toernooi in Nuvali op de Filipijnen een bronzen medaille behaald. Het Nederlandse duo was in de strijd om de derde plaats te sterk voor Valentyna Davidova en Anhelina Chmil uit Oekraïne: 22-20 21-18.

10 uur geleden
Europese turnbond laat Russen en Belarussen ook weer toe

LAUSANNE (ANP) - De Europese turnbond European Gymnastics laat binnenkort weer atleten uit Rusland en Belarus toe op internationale toernooien. Daarmee wordt het voorbeeld van de internationale turnbond World Gymnastics gevolgd. Dat meldt European Gymnastics in een verklaring.

11 uur geleden