Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zeker 18 gewonden bij volksfeest in Buenos Aires voor WK-winst

Zeker 18 gewonden bij volksfeest in Buenos Aires voor WK-winst

BUENOS AIRES (ANP) - Zeker achttien mensen zijn gewond geraakt bij de huldiging van de Argentijnse voetballers in Buenos Aires voor het winnen van het WK voetbal. Dat meldden Argentijnse media. Volgens de autoriteiten gingen maar liefst 5 miljoen mensen de straat op om een glimp op te vangen van Lionel Messi en zijn ploeggenoten, die in een open bus door de Argentijnse hoofdstad reden. De bustour werd voortijdig beëindigd vanwege de enorme drukte en de nodige incidenten.

De bus zou naar de bekende obelisk op het volgepakte Plaza de la República rijden, maar zo ver kwam het niet. Omdat het zo druk was en gevaarlijke situaties ontstonden, besloten de autoriteiten de huldiging af te breken. De spelers stapten in helikopters, waarmee ze over de stad vlogen om zo in de lucht hun geplande route af te maken. Ze werden daarna teruggebracht naar het trainingscomplex van de Argentijnse bond.

De enorme toeloop in de stad leidde tot de nodige incidenten. Zo vielen mensen uit verkeerslichten en lantaarnpalen waar ze in waren geklommen. Ook stortte een bushokje in waarop mensen stonden. Sommigen probeerden vanaf een viaduct in de open bus tussen de spelers te springen toen het voertuig daar onderdoor reed. Eén persoon lukte dat, een ander viel achter de bus op de grond.

"Bedankt iedereen, dit is een droom", verscheen na het afbreken van de huldiging op het Twitter-account van de nationale ploeg, met foto's van de bustocht. "Deze is voor alle Argentijnen. Jullie hebben ons erg blij gemaakt met jullie steun en liefde."

Meer uit Voetbal

Einde seizoen voor geblesseerde PEC-aanvaller Shoretire

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan de laatste maanden van het voetbalseizoen niet meer beschikken over Shola Shoretire. De 22-jarige Engelse aanvaller, die wordt gehuurd van PAOK Saloniki, heeft dinsdag tijdens een training een knieblessure opgelopen. Dat meldt PEC Zwolle donderdag.

1 uur geleden
Aanvoerder Kemper vertrekt aan einde seizoen bij NAC Breda

BREDA (ANP) - Boy Kemper neemt aan het einde van het seizoen afscheid van NAC Breda. De aanvoerder wil zijn aflopende contract niet verlengen en staat open voor een buitenlands avontuur.

1 uur geleden
Senegalese voetbalbond maakt definitieve stap naar CAS

DAKAR (ANP/AFP) - De Senegalese voetbalbond gaat definitief naar sporttribunaal CAS nadat de Afrikaanse voetbalbond het land de winst van de Afrika Cup heeft ontnomen. Dat heeft voorzitter Abdoulaye Fall donderdag op een persconferentie gezegd.

1 uur geleden
Lang geopereerd aan diepe snijwond in duim na duel met Liverpool

LIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.

6 uur geleden
Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

19 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

19 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

20 uur geleden