Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zeker 18 gewonden bij volksfeest in Buenos Aires voor WK-winst

Zeker 18 gewonden bij volksfeest in Buenos Aires voor WK-winst

BUENOS AIRES (ANP) - Zeker achttien mensen zijn gewond geraakt bij de huldiging van de Argentijnse voetballers in Buenos Aires voor het winnen van het WK voetbal. Dat meldden Argentijnse media. Volgens de autoriteiten gingen maar liefst 5 miljoen mensen de straat op om een glimp op te vangen van Lionel Messi en zijn ploeggenoten, die in een open bus door de Argentijnse hoofdstad reden. De bustour werd voortijdig beëindigd vanwege de enorme drukte en de nodige incidenten.

De bus zou naar de bekende obelisk op het volgepakte Plaza de la República rijden, maar zo ver kwam het niet. Omdat het zo druk was en gevaarlijke situaties ontstonden, besloten de autoriteiten de huldiging af te breken. De spelers stapten in helikopters, waarmee ze over de stad vlogen om zo in de lucht hun geplande route af te maken. Ze werden daarna teruggebracht naar het trainingscomplex van de Argentijnse bond.

De enorme toeloop in de stad leidde tot de nodige incidenten. Zo vielen mensen uit verkeerslichten en lantaarnpalen waar ze in waren geklommen. Ook stortte een bushokje in waarop mensen stonden. Sommigen probeerden vanaf een viaduct in de open bus tussen de spelers te springen toen het voertuig daar onderdoor reed. Eén persoon lukte dat, een ander viel achter de bus op de grond.

"Bedankt iedereen, dit is een droom", verscheen na het afbreken van de huldiging op het Twitter-account van de nationale ploeg, met foto's van de bustocht. "Deze is voor alle Argentijnen. Jullie hebben ons erg blij gemaakt met jullie steun en liefde."

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

3 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

3 uur geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

6 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

6 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

10 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

10 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

12 uur geleden