Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zeilster Bouwmeester voorlopig derde bij WK Laser Radial

Zeilster Bouwmeester voorlopig derde bij WK Laser Radial

MELBOURNE (ANP) - Zeilster Marit Bouwmeester is bij het wereldkampioenschap in de klasse Laser Radial naar de derde plaats in het klassement gestegen. De Nederlandse dankte dat aan haar derde plek op de tweede wedstrijddag in de baai van het Australische Melbourne. Net als tijdens de eerste dag kon vanwege de weersomstandigheden maar één vloot worden voltooid. Ook toen eindigde Bouwmeester in haar vloot als derde.

"We hadden te maken met verschillende winden die tegen elkaar in vochten en er hingen veel buien in de lucht, dus dat maakte het racen lastig", aldus Bouwmeester, die in 2016 de olympische titel behaalde. "Ik ben blij met mijn twee derde plekken. Hopelijk kunnen we vanaf nu meer wedstrijden varen dan de afgelopen twee dagen."

Mirthe Akkerman eindigde in de andere vloot als negende. In het klassement neemt zij nu de achtste positie in. Daphne van der Vaart en Maxime Jonker, de twee andere Nederlandse deelneemsters, staan na de tweede wedstrijddag respectievelijk 30e en 72e.

Meer uit Sport

Estafettevrouwen duiken op EK ook onder Nederlands record 4x100

MADRID (ANP) - De Nederlandse vrouwenploeg heeft op het EK atletiek voor landenteams in Madrid de 4x100 meter estafette gewonnen in een Nederlands record. Nadine Visser, Lieke Klaver, Minke Bisschops en Marije van Hunenstijn klokten 42,02 en snoepten daarmee twee honderdsten af van het oude record uit 2016.

9 uur geleden
Estafettemannen sprinten op EK naar Nederlands record 4x100 meter

MADRID (ANP) - De Nederlandse sprinters hebben op het EK atletiek voor landenteams in Madrid het Nederlands record op de 4x100 meter estafette aangescherpt tot 37,87 seconden. Met die tijd won het Nederlandse kwartet ook het nummer. Duitsland eindigde als tweede op gepaste afstand in 38,27 en Groot-Brittannië werd derde in 38,33.

9 uur geleden
Visser houdt Nederland met toptijd 100 horden nog aan kop op EK

MADRID (ANP) - Nadine Visser heeft de Nederlandse ploeg aan de leiding gehouden op het EK atletiek voor landenteams met de tweede plaats op de 100 meter horden. De 30-jarige Visser noteerde 12,39 seconden in Estadio Vallehermoso in Madrid. Die tijd lag maar drie honderdsten boven haar Nederlands record van 12,36, maar ze liep wel met iets te veel rugwind.

11 uur geleden
Ecuadoraan Carapaz mist Tour de France door maag-darminfectie

BOULDER (ANP) - Richard Carapaz kan volgende week niet meedoen aan de Tour de France. De wielrenner uit Ecuador heeft een maag-darminfectie, meldt zijn team EF Education - EasyPost.

11 uur geleden
Griekspoor klaar voor Wimbledon na 'speciale' titel op Mallorca

CALVIÀ (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor had zich op Mallorca geen betere week kunnen voorstellen als voorbereiding op Wimbledon. Twee dagen voor zijn eerste partij op het grandslamtoernooi in Londen won de 28-jarige Haarlemmer op het Spaanse eiland zijn derde ATP-titel door de Fransman Corentin Moutet te verslaan (7-5 7-6 (3)).

13 uur geleden
Van Poppel sprint naar titel bij NK, Kooij opnieuw tweede

EDE (ANP) - Danny van Poppel heeft in Ede de Nederlandse titel gewonnen. De 31-jarige wielrenner van Red Bull Bora-hansgrohe was de snelste in de massasprint. Van Poppel kwam een fractie eerder over de finish dan Olav Kooij van Visma - Lease a Bike, die voor het derde jaar op rij als tweede eindigde. Vorig jaar moest hij de zege aan Dylan Groenewegen laten en het jaar daarvoor aan Dylan van Baarle.

13 uur geleden
Wimbledon voor Djokovic 'beste kans' op 25e grandslamtitel

LONDEN (ANP/AFP) - Als Novak Djokovic zijn 25e grandslamtitel wil winnen, is de kans daarvoor naar zijn gevoel het grootst op Wimbledon. Dat zei de 38-jarige Serviër zaterdag op een persconferentie op de All England Club in Londen. Djokovic is met 24 grandslamtitels bij de mannen al even recordhouder. Bij de vrouwen won Margaret Court tussen 1960 en 1973 ook 24 titels op de vier grootste en belangrijkste toernooien.

13 uur geleden