Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zeilster Bouwmeester klimt naar tweede plek bij WK Laser Radial

Zeilster Bouwmeester klimt naar tweede plek bij WK Laser Radial

MELBOURNE (ANP) - Zeilster Marit Bouwmeester is bij het wereldkampioenschap in de klasse Laser Radial naar de tweede plaats geklommen in het klassement. De Friese olympisch kampioene won op de derde wedstrijddag de enige race in haar vloot die werd gevaren. Ze heeft alleen nog de Deense Anne-Marie Rindom boven zich.

Maxime Jonker behaalde haar eerste goede resultaat door derde te worden in de race van de andere vloot. In de tussenstand schoot ze er nog niet veel mee op; ze staat 50e.

Regen, een gebrek aan wind en onweersbuien hielden de zeilsters op dag drie lang aan de kant. Pas aan het eind van de middag konden de twee vloten alsnog uitrukken. "Ik had een hele goede race. De start ging goed en ik heb geleid van start tot finish", liet Bouwmeester weten. "Ik ben blij om te zien dat de dingen die we geoefend hebben tijdens de trainingen er nu ook uitkomen. Dat is een heerlijk gevoel. Ook richting de Olympische Spelen."

Meer uit Sport

Estafettevrouwen duiken op EK ook onder Nederlands record 4x100

MADRID (ANP) - De Nederlandse vrouwenploeg heeft op het EK atletiek voor landenteams in Madrid de 4x100 meter estafette gewonnen in een Nederlands record. Nadine Visser, Lieke Klaver, Minke Bisschops en Marije van Hunenstijn klokten 42,02 en snoepten daarmee twee honderdsten af van het oude record uit 2016.

4 uur geleden
Estafettemannen sprinten op EK naar Nederlands record 4x100 meter

MADRID (ANP) - De Nederlandse sprinters hebben op het EK atletiek voor landenteams in Madrid het Nederlands record op de 4x100 meter estafette aangescherpt tot 37,87 seconden. Met die tijd won het Nederlandse kwartet ook het nummer. Duitsland eindigde als tweede op gepaste afstand in 38,27 en Groot-Brittannië werd derde in 38,33.

4 uur geleden
Visser houdt Nederland met toptijd 100 horden nog aan kop op EK

MADRID (ANP) - Nadine Visser heeft de Nederlandse ploeg aan de leiding gehouden op het EK atletiek voor landenteams met de tweede plaats op de 100 meter horden. De 30-jarige Visser noteerde 12,39 seconden in Estadio Vallehermoso in Madrid. Die tijd lag maar drie honderdsten boven haar Nederlands record van 12,36, maar ze liep wel met iets te veel rugwind.

6 uur geleden
Ecuadoraan Carapaz mist Tour de France door maag-darminfectie

BOULDER (ANP) - Richard Carapaz kan volgende week niet meedoen aan de Tour de France. De wielrenner uit Ecuador heeft een maag-darminfectie, meldt zijn team EF Education - EasyPost.

6 uur geleden
Griekspoor klaar voor Wimbledon na 'speciale' titel op Mallorca

CALVIÀ (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor had zich op Mallorca geen betere week kunnen voorstellen als voorbereiding op Wimbledon. Twee dagen voor zijn eerste partij op het grandslamtoernooi in Londen won de 28-jarige Haarlemmer op het Spaanse eiland zijn derde ATP-titel door de Fransman Corentin Moutet te verslaan (7-5 7-6 (3)).

8 uur geleden
Van Poppel sprint naar titel bij NK, Kooij opnieuw tweede

EDE (ANP) - Danny van Poppel heeft in Ede de Nederlandse titel gewonnen. De 31-jarige wielrenner van Red Bull Bora-hansgrohe was de snelste in de massasprint. Van Poppel kwam een fractie eerder over de finish dan Olav Kooij van Visma - Lease a Bike, die voor het derde jaar op rij als tweede eindigde. Vorig jaar moest hij de zege aan Dylan Groenewegen laten en het jaar daarvoor aan Dylan van Baarle.

8 uur geleden
Wimbledon voor Djokovic 'beste kans' op 25e grandslamtitel

LONDEN (ANP/AFP) - Als Novak Djokovic zijn 25e grandslamtitel wil winnen, is de kans daarvoor naar zijn gevoel het grootst op Wimbledon. Dat zei de 38-jarige Serviër zaterdag op een persconferentie op de All England Club in Londen. Djokovic is met 24 grandslamtitels bij de mannen al even recordhouder. Bij de vrouwen won Margaret Court tussen 1960 en 1973 ook 24 titels op de vier grootste en belangrijkste toernooien.

8 uur geleden