Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zeilduo Van der Meer/Bouwer kan plak vergeten voor medalrace

Zeilduo Van der Meer/Bouwer kan plak vergeten voor medalrace

MARSEILLE (ANP) - Ondanks een knappe inhaalrace zijn zeilers Laila van der Meer en Bjarne Bouwer woensdag kansloos voor een medaille in de medalrace van de Nacra 17-klasse. De olympische debutanten stegen een dag voor de afsluitende wedstrijd drie plaatsen naar de vijfde plek.

Van der Meer en Bouwer begonnen de dag sterk met een tweede plaats, maar zakten daarna weer wat weg met een elfde plek. Ze sloten af met een vijfde plaats in de laatste race van de dag. De vijfde plek in het eindklassement is zodoende het hoogst haalbare resultaat voor het duo.

"Het waren twee hele goede wedstrijden en eentje wat minder", keek Bouwer na afloop terug. "Normaal is lichte wind niet ons favoriete windje, maar de laatste tijd gaat dat eigenlijk best wel goed. Ik denk dat we over vandaag wel tevreden zijn. Er zijn gewoon een paar teams die heel sterk 'event-varen' en daar hebben we helaas niet de controle over."

"Helaas gaan we niet meer voor de medailles, maar ik denk dat wij gewoon op ons niveau presteren nu", aldus Bouwer. "We willen die vijfde plaats graag behouden, dus daar gaan we morgen alles aan doen en ik denk dat we dan terugkijken op een heel geslaagd evenement", voegde Van der Meer toe.

Meer uit Sport

Voormalig coach van Nadal nieuwe trainer van tennisster Swiatek

DEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.

30 minuten geleden
Laatste Dutch GP op zaterdag en zondag uitverkocht

ZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.

5 uur geleden
Woods niet meer beschikbaar als captain voor Ryder Cup 2027

MARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.

5 uur geleden
Minder geld NOC*NSF voor skisport, meer naar bobslee en curling

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.

20 uur geleden
Wielrenster Reusser wint Dwars door Vlaanderen

WAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.

20 uur geleden
Ganna wint Dwars door Vlaanderen na late inhaalactie bij Van Aert

WAREGEM (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen gewonnen. De renner van Ineos Grenadiers haalde vlak voor de finish in Waregem de Belgische favoriet Wout van Aert in, die een solo net niet kon afmaken.

22 uur geleden
Wielrenner Evenepoel debuteert zondag in Ronde van Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP) - Tweevoudig olympisch kampioen Remco Evenepoel rijdt zondag voor het eerst de Ronde van Vlaanderen. Dat heeft de 26-jarige wielrenner bekendgemaakt via sociale media na aanhoudende geruchten, die hij steeds ontkende. De Belg voegt zich bij een sterk deelnemersveld met onder anderen titelhouder Tadej Pogacar en drievoudig winnaar Mathieu van der Poel.

1 dag geleden