Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zeges voor koplopers Celtics en Nuggets in NBA

Zeges voor koplopers Celtics en Nuggets in NBA

BOSTON (ANP) - De basketballers van Boston Celtics hebben hun koppositie in de oostelijke divisie van de NBA verstevigd met de 29e zege van dit seizoen. De ploeg won met 107-99 van Chicago Bulls. Jayson Tatum was topscorer met 32 punten.

De Celtics wisten pas in de slotminuten van de wedstrijd afstand te nemen van de Bulls. Dat kwam vooral door Zach LaVine, die in het vierde kwart de ploeg uit Chicago in de race hield met 15 punten. Hij maakte in totaal 27 punten voor de Bulls.

Denver Nuggets, de nummer 1 in de westelijke divisie, won van Los Angeles Lakers met 122-109. Jamal Murray was topschutter met 34 punten. Nikola Jokic maakte zijn elfde 'triple double' van dit seizoen: 14 punten, 11 rebounds en 16 assists.

Bij de Lakers ontbrak nog steeds de geblesseerde sterspeler LeBron James. De ploeg had zonder James vijf keer op rij gewonnen, maar moest tegen de Nuggets een nederlaag incasseren. Russell Westbrook maakte 25 punten voor de Lakers.

Meer uit Sport

Onderzoek: 1 op de 3 sporters ervaart grensoverschrijdend gedrag

ARNHEM (ANP) - In het seizoen 2024-2025 heeft ruim één op de drie sporters te maken gehad met grensoverschrijdend gedrag. Ruim de helft daarvan besloot het voorval niet te melden of te bespreken. Dat blijkt uit onderzoek onder sporters van 16 jaar en ouder die in het seizoen 2024-2025 actief waren bij verenigingen, uitgevoerd in opdracht van het Centrum Veilige Sport Nederland en NOC*NSF.

27 minuten geleden
Wielertalent Seixas (19) debuteert deze zomer in Tour de France

PARIJS (ANP) - Het Franse wielertalent Paul Seixas maakt komende zomer zijn debuut in de Tour de France. Dat heeft zijn ploeg Decathlon CMA CGM aangekondigd op sociale media.

2 uur geleden
Toptennissers klagen in open brief over prijzengeld Roland Garros

PARIJS (ANP/BELGA) - Internationale toptennissers hebben in een open brief hun teleurstelling geuit over het prijzengeld van Roland Garros. De brief is onder anderen ondertekend door de nummers 1 van de wereld Aryna Sabalenka en Jannik Sinner.

2 uur geleden
Wielrenster Vos stapt af in Vuelta Femenina om sleutelbeenbreuk

DEN HAAG (ANP) - Wielrenster Marianne Vos gaat maandag niet van start in de tweede etappe van de Vuelta Feminina. De 38-jarige renster van Visma - Lease a Bike heeft zondag bij een val in de eerste etappe haar sleutelbeen gebroken. Dat meldt haar ploeg op X.

4 uur geleden
Tennisser Griekspoor stijgt 2 plekken op wereldranglijst

LONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is iets gestegen op de wereldranglijst. De 29-jarige Griekspoor klom twee plekken en is nu de nummer 31 van de wereld. Botic van de Zandschulp, die moest afzeggen voor het tennistoernooi van Madrid omdat hij niet fit genoeg was, leverde twee plekken in en staat 54e.

4 uur geleden
Basketballers Detroit en Cleveland door in play-offs NBA

DETROIT (ANP/BELGA) - De Detroit Pistons en de Cleveland Cavaliers hebben zich geplaatst voor de tweede ronde van de play-offs in de hoogste Amerikaanse basketbalcompetitie NBA. Beide ploegen nemen het in die ronde tegen elkaar op voor een finaleplaats in de Eastern Conference.

5 uur geleden
Atlete Keetels wint 3 weken na 'Rotterdam' marathon van Vancouver

VANCOUVER (ANP) - Atlete Mikky Keetels heeft de marathon van Vancouver gewonnen. De 27-jarige Nederlands kampioene op de marathon legde de 42,195 kilometer af in een tijd van 2.33.01, ruim onder het oude parcoursrecord van 2.34,27. Daarmee was ze 24 seconden sneller dan Dayna Pidhoresky uit Canada, die de marathon een jaar eerder had gewonnen.

15 uur geleden