Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zegereeks LA Lakers eindigt tegen Orlando Magic

Zegereeks LA Lakers eindigt tegen Orlando Magic

LOS ANGELES (ANP) - De basketballer van Los Angeles Lakers hebben na negen overwinningen op rij weer eens een nederlaag moeten incasseren. De ploeg van superster LeBron James ging in het eigen Staples Center onderuit tegen Orlando Magic: 118-119. Markelle Fultz gooide in de laatste minuut de beslissende punten binnen.

De 21-jarige Amerikaan van Orlando Magic kwam tot een zogeheten triple-double: 21 punten, 11 rebounds en 10 assists. Bij de Lakers was James niet alleen goed voor 19 punten, maar hij verzorgde ook 19 assists. Zijn teamgenoot Quinn Cook mocht zich met 22 punten de topscorer van de wedstrijd noemen, maar het was niet genoeg voor de tiende zege op rij in de NBA.

De Lakers staan met 33 overwinningen tegenover nu acht nederlagen wel nog steeds ruim aan kop in het westen. In het oosten leidt Milwaukee Bucks met 36-6. NBA-kampioen Toronto Raptors boekte bij Oklahoma City Thunder de 26e zege van dit seizoen: 130-121. Bij de Canadese ploeg haalden maar liefst zeven spelers qua punten de dubbele cijfers.

Meer uit Sport

Seizoen atleet Laros door achillespeesblessure ten einde

ARNHEM (ANP) - Atleet Niels Laros komt dit seizoen niet meer in actie. De 21-jarige Oosterhouter heeft opnieuw last gekregen van zijn achillespees, meldt hij op Instagram.

1 uur geleden
Golfer Fox wint British Open

SOUTHPORT (ANP) - Ryan Fox heeft de 154e editie van de British Open gewonnen. De 39-jarige golfer uit Nieuw-Zeeland verzekerde zich met een birdie op de laatste hole van zijn eerste major-titel.

1 uur geleden
Pogačar: Tour is niet meer hetzelfde na uitvallen Vingegaard

PLATEAU DE SOLAISON (ANP) - De Tour de France is na het uitvallen van Jonas Vingegaard niet meer hetzelfde volgens Tadej Pogačar. De Sloveense geletruidrager zei dat zondag in een flashinterview na afloop van de vijftiende etappe van de Ronde van Frankrijk.

2 uur geleden
Coureur Antonelli vindt dat hij nog steeds het 'momentum' heeft

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Mercedes-coureur Kimi Antonelli voelt dat hij nog steeds het 'momentum' heeft. De 19-jarige Italiaan boekte zijn zesde seizoenszege in de Grote Prijs van België en vergrootte zijn voorsprong in het wereldkampioenschap van de Formule 1.

3 uur geleden
Evenepoel wint vijftiende etappe voor geletruidrager Pogačar

PLATEAU DE SOLAISON (ANP) - Remco Evenepoel heeft de vijftiende etappe in de Tour de France gewonnen. De Belg van Red Bull-Bora-hansgrohe ging in de rit van Champagnole over 183,9 kilometer naar Plateau de Solaison als eerste over de streep voor geletruidrager Tadej Pogačar.

4 uur geleden
Vingegaard valt in vijftiende etappe en verlaat Tour de France

PLATEAU DE SOLAISON (ANP) - De Deense kopman Jonas Vingegaard van Visma-Lease a Bike is uitgevallen in de Tour de France. Hij kwam 20 kilometer voor de finish in Plateau de Solaison ten val. Vingegaard stond op de tweede plaats in het algemeen klassement op 4,5 minuut achterstand op geletruidrager Tadej Pogačar.

5 uur geleden
Verstappen noemt podiumplaats in GP van België best goed

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen was tevreden na zijn derde plaats in de Grote Prijs van België. De viervoudig wereldkampioen moest alleen de Italiaan Kimi Antonelli (Mercedes) en de Monegask Charles Leclerc (Ferrari) voor zich dulden. "Om op het podium te staan is best goed, de derde plaats is goed", zei Verstappen in het flashinterview.

5 uur geleden