Zege Pedersen in Ronde van Denemarken, Groenewegen blijft leider
SØNDERBORG (ANP) - Mads Pedersen heeft de tweede etappe in de Ronde van Denemarken gewonnen. De Deense renner van Trek-Segafredo was in de sprint sneller dan de Italiaan Giocomo Nizzolo (Qhubeka) en de Nederlander Dylan Groenewegen (Jumbo-Visma).
Groenewegen, die dinsdag de eerste rit op zijn naam schreef, blijft leider in het klassement. Nizzolo volgt op 4 seconden en Pedersen op 6 tellen. De Brit Mark Cavendish (Deceuninck-Quick-Step) moet 8 seconden zien goed te maken op Groenewegen.
De tweede rit ging woensdag over 190 kilometer van Ribe naar Sønderborg, waar om de dagzege werd gestreden in een massasprint. De Australiër Harry Sweeny, rijdend voor Lotto Soudal, ging in de finale hard onderuit en brak zijn rechter sleutelbeen. Hij wordt donderdag in België geopereerd.
De derde etappe gaat donderdag over 218 kilometer van Tønder naar Vejle. De Ronde van Denemarken duurt tot en met zaterdag. Dan staat een tijdrit van 10,8 kilometer op het programma.
Meer uit Sport
HAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.
6 uur geledenLILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.
6 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.
10 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
1 dag geleden