Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zege Fernández in Moto2, Bendsneyder 15e met valse start

Zege Fernández in Moto2, Bendsneyder 15e met valse start

ASSEN (ANP) - Raúl Fernández heeft de spanning in de Moto2 weer een beetje teruggebracht. De Spaanse motorcoureur won bij de TT van Assen de race in de middenklasse en liep wat punten in op kampioenschapsleider Remy Gardner. De Australiër, winnaar van de laatste drie grands prix, eindigde als tweede op een dikke seconde van Fernández. De Spanjaard Augusto Fernández reed naar de derde plek.

Bo Bendsneyder kende geen gelukkige race, maar wist er door een sterke finish nog de 15e plek uit te slepen en daarmee 1 WK-punt te scoren. De 22-jarige Rotterdammer maakte een valse start, waardoor hij voor straf tijdens de race twee keer de extra lus in de Strubben moest rijden. Dat kostte hem zoveel extra seconden, dat hij zijn plek in de top tien moest inleveren en ver naar achteren zakte.

Vanaf de 20e positie probeerde Bendsneyder er nog het beste van te maken in zijn thuisrace. Hij schoof geleidelijk op naar de 16e plek en gaf in de slotronden vol gas om het gaatje naar de voor hem rijdende Cameron Beaubier dicht te rijden. In de laatste ronde ging de enige Nederlander in het WK wegrace de Amerikaan voorbij.

In de WK-stand heeft Gardner nu 184 punten. Raúl Fernandez is op 153 punten gekomen en de Italiaan Marco Bezzecchi, die als vijfde finishte in Assen, is de nummer 3 met 128 punten. Bendsneyder staat 13e met 39 punten.

Meer uit Sport

Tennisser Zverev in drie sets naar halve finales Monte Carlo

MONACO (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich als eerste geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De Duitse nummer 3 van de wereldranglijst boekte een zege in drie sets op de Braziliaan João Fonseca: 7-5 6-7 (3) 6-3.

21 minuten geleden
Volleybalster Plak stelt zich niet beschikbaar voor Oranje

UTRECHT (ANP) - Volleybalster Celeste Plak heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de wedstrijden van Oranje deze zomer. Dat meldde de volleybalbond op de eigen website. De 30-jarige diagonaalspeelster ontbreekt op de 'longlist' van bondscoach Felix Koslowski voor de komende periode, waarin Nederland speelt op de Four Nations Cup en de Volleyball Nations League.

1 uur geleden
Golfer McIlroy begint goed aan jacht op titelprolongatie Masters

AUGUSTA (ANP) - Golfer Rory McIlroy is uitstekend begonnen aan zijn jacht op titelprolongatie op de Masters. De 36-jarige Noord-Ier deelt na een eerste ronde van 67 slagen (5 onder par) de leiding met de Amerikaan Sam Burns.

6 uur geleden
Van Gerwen klopt Bunting na achterstand en bereikt finale

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.

15 uur geleden
Van Gerwen klopt Van Veen in kwartfinale Premier League

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League Gian van Veen verslagen. De 36-jarige Brabander zette zijn landgenoot in Brighton met 6-4 aan de kant.

16 uur geleden
Schaker Giri speelt remise en ziet koploper Sindarov uitlopen

PEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is er bij het Kandidatentoernooi op Cyprus niet in geslaagd voor de derde keer op rij te winnen. Na zeges op Rameshbabu Praggnanandhaa uit India en de Amerikaan Fabiano Caruana, moest de 31-jarige Nederlander donderdag in de tiende speelronde tegen de Amerikaan Hikaru Nakamura genoegen nemen met een remise.

19 uur geleden
Alcaraz met moeite ten koste van Etcheverry door in Monaco

MONACO (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz (22) heeft zich met enige moeite bij de laatste acht van de Monte Carlo Masters geschaard. De nummer 1 van de wereldranglijst won op het gravel van de Country Club in de achtste finales in drie sets van de 26-jarige Argentijn Tomás Etcheverry: 6-1 4-6 6-3. Alcaraz stuit nu op Aleksandr Boeblik uit Kazachstan.

20 uur geleden