Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zege en blessurezorgen voor Real Madrid

Zege en blessurezorgen voor Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft mede dankzij drie doelpunten van Vinícius Júnior zonder problemen Osasuna verslagen. Het werd 4-0 in Madrid, waar Real twee nederlagen op rij had moeten incasseren: tegen Barcelona, een smadelijke 0-4, en dinsdag tegen AC Milan (1-3) in de Champions League.

Tegenslag was er ook. Voor rust vielen de Brazilianen Rodrygo, net terug van een blessure, en Éder Militão uit. Met name de knieblessure van Militão leek ernstig. De licht aangeslagen aanvoerder Lucas Vázquez kwam niet terug na de pauze.

Ondanks die tegenslag leidde de thuisploeg bij rust al met 2-0. Eerst scoorde Vinícius, die de bal aan de linkerkant kreeg en met rechts in de korte hoek schoot. Kort voor rust volgde de 2-0 door Jude Bellingham, knap aangespeeld van achteruit door invaller Raúl Asencio. Het was pas de eerste competitietreffer van het seizoen van de Engelsman.

Na een uur volgde de 3-0, opnieuw door Vinícius, die in de 68e minuut zijn hattrick compleet maakte. Real Madrid heeft 27 punten uit twaalf duels, 6 minder dan Barcelona dat zondag tegen Real Sociedad speelt. Real moet nog een duel met Valencia inhalen.

Meer uit Voetbal

Tweede helft van duel Frankrijk met Irak uitgesteld door noodweer

PHILADELPHIA (ANP) - De tweede helft van het duel tussen Frankrijk en Irak op het WK is voorlopig met een uur uitgesteld. Het regent en onweert in Philadelphia en de lokale autoriteiten vinden het te gevaarlijk om verder te spelen. De toeschouwers op onoverdekte tribunes zijn verzocht de tribunes te verlaten en zich in veiligheid te brengen.

1 uur geleden
Messi geniet van het moment na verbreken WK-doelpuntenrecord

ARLINGTON (ANP/DPA) - Lionel Messi is zeer tevreden na de 2-0-overwinning van Argentinië tegen Oostenrijk, waarin hij dankzij twee WK-doelpunten alleen recordhouder werd. "Ik geniet van het moment", zei Messi. "Ik had uit de strafschop moeten scoren." Hij miste vroeg in de wedstrijd, maar verzekerde zijn land met zijn zeventiende en achttiende WK-goal van de volgende ronde.

2 uur geleden
Klose feliciteert Messi met overname van zijn WK-doelpuntenrecord

MÜNCHEN (ANP) - Miroslav Klose heeft Lionel Messi gefeliciteerd met het overnemen van zijn WK-doelpuntenrecord. Door twee treffers tegen Oostenrijk (2-0) is Messi met achttien doelpunten de alleen recordhouder op wereldkampioenschappen voetbal geworden. Klose scoorde tussen 2002 en 2014 zestien keer voor Duitsland.

2 uur geleden
Argentinië naar laatste 32, Messi verbreekt WK-doelpuntenrecord

ARLINGTON (ANP) - Argentinië heeft zich maandagavond met een 2-0-zege op Oostenrijk verzekerd van een plek bij de laatste 32 van het wereldkampioenschap voetbal. De regerend wereldkampioen won eerder al van Algerije (3-0) en heeft 6 punten. Argentinië kan in theorie nog derde worden in de groep, maar zal ook dan als een van de beste nummers 3 doorgaan. Oostenrijk won eerder van Jordanië (3-1) en heeft 3 punten.

4 uur geleden
Dumfries vertrouwt erop dat defensie Oranje stabieler wordt

KANSAS CITY (ANP) - Denzel Dumfries heeft er vertrouwen in dat de defensie van het Nederlands elftal op het WK gedurende het toernooi steeds stabieler wordt. Dat vertelde de rechtervleugelverdediger na de training op een persconferentie in Kansas City.

5 uur geleden
Dumfries wil niets zeggen over verwachte overstap naar Real

KANSAS CITY (ANP) - Denzel Dumfries wil niets zeggen over zijn verwachte transfer naar Real Madrid. De rechtsback liet zich begin deze maand vlak voor de oefeninterland van Oranje tegen Algerije keuren door de medische staf van de Spaanse topclub, maar een officiële bevestiging van zijn transfer is uitgebleven.

5 uur geleden
Dumfries: Oranje heeft fitte selectie voor duel met Tunesië

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal werkt met een fitte selectie toe naar de laatste groepswedstrijd in de Nederlandse nacht van donderdag op vrijdag op het WK. "Volgens mij is iedereen wel fit", verklapte Denzel Dumfries op een persconferentie.

5 uur geleden