Zege en blessurezorgen voor Real Madrid
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft mede dankzij drie doelpunten van Vinícius Júnior zonder problemen Osasuna verslagen. Het werd 4-0 in Madrid, waar Real twee nederlagen op rij had moeten incasseren: tegen Barcelona, een smadelijke 0-4, en dinsdag tegen AC Milan (1-3) in de Champions League.
Tegenslag was er ook. Voor rust vielen de Brazilianen Rodrygo, net terug van een blessure, en Éder Militão uit. Met name de knieblessure van Militão leek ernstig. De licht aangeslagen aanvoerder Lucas Vázquez kwam niet terug na de pauze.
Ondanks die tegenslag leidde de thuisploeg bij rust al met 2-0. Eerst scoorde Vinícius, die de bal aan de linkerkant kreeg en met rechts in de korte hoek schoot. Kort voor rust volgde de 2-0 door Jude Bellingham, knap aangespeeld van achteruit door invaller Raúl Asencio. Het was pas de eerste competitietreffer van het seizoen van de Engelsman.
Na een uur volgde de 3-0, opnieuw door Vinícius, die in de 68e minuut zijn hattrick compleet maakte. Real Madrid heeft 27 punten uit twaalf duels, 6 minder dan Barcelona dat zondag tegen Real Sociedad speelt. Real moet nog een duel met Valencia inhalen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De FIFA heeft topman Kevin Lamour ontslagen. Dat meldt Sky News maandagavond. De FIFA bevestigt het vertrek van Lamour, maar noemt geen reden.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft met Real Sociedad een akkoord bereikt over de transfer van Javier López Carballo. De 24-jarige linkervleugelverdediger wordt dit seizoen gehuurd. Feyenoord kan de Spanjaard daarna definitief overnemen.
2 uur geledenEDINBURGH (ANP/AFP) - De Schotse voetbalbond heeft zijn steun voor de omstreden FIFA-voorzitter Gianni Infantino ingetrokken na zijn mislukte poging om aandelen in het WK te verkopen. Dat laat algemeen directeur Ian Maxwell maandag weten.
5 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - Sergio Busquets keert terug naar FC Barcelona. De voormalige middenvelder van de Catalanen wordt assistent-trainer bij Barcelona B, maakte de Spaanse kampioen maandag bekend.
7 uur geledenCAGLIARI (ANP/DPA) - Cagliari-aanvaller Yael Trepy ligt op de intensive care van een ziekenhuis in de Italiaanse stad Sassari. Dat meldt de Serie A-club maandag op haar site. Volgens verschillende Italiaanse media, waaronder La Gazzetta dello Sport, was de 20-jarige Franse voetballer afgelopen weekend betrokken bij een ongeluk in een zwembad.
9 uur geledenLENS (ANP) - RC Lens heeft Paris Saint-Germain verslagen in de strijd om de Trophée des Champions, de Franse supercup. De Franse bekerwinnaar won in het eigen stadion met 1-0 van de landskampioen.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Robin Veldman was een tevreden trainer na het gelijkspel tegen Ajax (2-2). "We hebben na rust de ArenA stil gekregen", zei hij vlak na de wedstrijd. "Dan weet je dat je goed bezig bent."
1 dag geleden