Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zege en blessurezorgen voor Real Madrid

Zege en blessurezorgen voor Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft mede dankzij drie doelpunten van Vinícius Júnior zonder problemen Osasuna verslagen. Het werd 4-0 in Madrid, waar Real twee nederlagen op rij had moeten incasseren: tegen Barcelona, een smadelijke 0-4, en dinsdag tegen AC Milan (1-3) in de Champions League.

Tegenslag was er ook. Voor rust vielen de Brazilianen Rodrygo, net terug van een blessure, en Éder Militão uit. Met name de knieblessure van Militão leek ernstig. De licht aangeslagen aanvoerder Lucas Vázquez kwam niet terug na de pauze.

Ondanks die tegenslag leidde de thuisploeg bij rust al met 2-0. Eerst scoorde Vinícius, die de bal aan de linkerkant kreeg en met rechts in de korte hoek schoot. Kort voor rust volgde de 2-0 door Jude Bellingham, knap aangespeeld van achteruit door invaller Raúl Asencio. Het was pas de eerste competitietreffer van het seizoen van de Engelsman.

Na een uur volgde de 3-0, opnieuw door Vinícius, die in de 68e minuut zijn hattrick compleet maakte. Real Madrid heeft 27 punten uit twaalf duels, 6 minder dan Barcelona dat zondag tegen Real Sociedad speelt. Real moet nog een duel met Valencia inhalen.

Meer uit Voetbal

Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

6 minuten geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

35 minuten geleden
Arsenal viert dag na verloren finale landstitel in Londen

LONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.

1 uur geleden
Uruguayaanse voetballers zonder aanvaller Suárez naar WK

MONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.

1 uur geleden
Oranje-opponent Japan boekt nipte oefenzege op IJsland

TOKIO (ANP) - Japan, de eerste tegenstander van Oranje op het WK voetbal, heeft een nipte zege geboekt in een oefenduel met IJsland. De ploeg van bondscoach Hajime Moriyasu won in Tokio met 1-0, na een laat doelpunt van NEC-aanvaller Koki Ogawa.

4 uur geleden
Oranje traint voor 1500 enthousiaste toeschouwers in Zeist

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de eerste groepstraining voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Bondscoach Ronald Koeman staat met 27 spelers op het veld in Zeist. Ze worden aangemoedigd door 1500 veelal jonge fans die een kaartje hebben bemachtigd voor de oefensessie.

4 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk bedankt ontslagen Liverpool-trainer Slot

ZEIST (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk van Liverpool heeft op Instagram Arne Slot bedankt. De Nederlandse trainer werd zaterdag ontslagen bij de Engelse club.

4 uur geleden