Zege en blessurezorgen voor Real Madrid
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft mede dankzij drie doelpunten van Vinícius Júnior zonder problemen Osasuna verslagen. Het werd 4-0 in Madrid, waar Real twee nederlagen op rij had moeten incasseren: tegen Barcelona, een smadelijke 0-4, en dinsdag tegen AC Milan (1-3) in de Champions League.
Tegenslag was er ook. Voor rust vielen de Brazilianen Rodrygo, net terug van een blessure, en Éder Militão uit. Met name de knieblessure van Militão leek ernstig. De licht aangeslagen aanvoerder Lucas Vázquez kwam niet terug na de pauze.
Ondanks die tegenslag leidde de thuisploeg bij rust al met 2-0. Eerst scoorde Vinícius, die de bal aan de linkerkant kreeg en met rechts in de korte hoek schoot. Kort voor rust volgde de 2-0 door Jude Bellingham, knap aangespeeld van achteruit door invaller Raúl Asencio. Het was pas de eerste competitietreffer van het seizoen van de Engelsman.
Na een uur volgde de 3-0, opnieuw door Vinícius, die in de 68e minuut zijn hattrick compleet maakte. Real Madrid heeft 27 punten uit twaalf duels, 6 minder dan Barcelona dat zondag tegen Real Sociedad speelt. Real moet nog een duel met Valencia inhalen.
Meer uit Voetbal
SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
24 minuten geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
40 minuten geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
2 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.
4 uur geleden