Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zege en blessurezorgen voor Real Madrid

Zege en blessurezorgen voor Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft mede dankzij drie doelpunten van Vinícius Júnior zonder problemen Osasuna verslagen. Het werd 4-0 in Madrid, waar Real twee nederlagen op rij had moeten incasseren: tegen Barcelona, een smadelijke 0-4, en dinsdag tegen AC Milan (1-3) in de Champions League.

Tegenslag was er ook. Voor rust vielen de Brazilianen Rodrygo, net terug van een blessure, en Éder Militão uit. Met name de knieblessure van Militão leek ernstig. De licht aangeslagen aanvoerder Lucas Vázquez kwam niet terug na de pauze.

Ondanks die tegenslag leidde de thuisploeg bij rust al met 2-0. Eerst scoorde Vinícius, die de bal aan de linkerkant kreeg en met rechts in de korte hoek schoot. Kort voor rust volgde de 2-0 door Jude Bellingham, knap aangespeeld van achteruit door invaller Raúl Asencio. Het was pas de eerste competitietreffer van het seizoen van de Engelsman.

Na een uur volgde de 3-0, opnieuw door Vinícius, die in de 68e minuut zijn hattrick compleet maakte. Real Madrid heeft 27 punten uit twaalf duels, 6 minder dan Barcelona dat zondag tegen Real Sociedad speelt. Real moet nog een duel met Valencia inhalen.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Hakimi roemt 'mentale kracht' Marokko

GUADALUPE (ANP/AFP) - Aanvoerder Achraf Hakimi roemde de mentale kracht van Marokko nadat zijn ploeg na strafschoppen het Nederlands elftal had uitgeschakeld in de zestiende finales van het WK voetbal.

51 minuten geleden
Wieffer, Geertruida en twee keepers bleven tijdens WK op de bank

GUADALUPE (ANP) - Vier van de 26 internationals die bondscoach Ronald Koeman meenam naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kwamen geen minuut in actie. Naast verdedigers Lutsharel Geertruida en Mats Wieffer bleven ook de twee reservedoelmannen Robin Roefs en Mark Flekken de vier duels op de reservebank.

51 minuten geleden
President van Paraguay roept feestdag uit na WK-overwinning

ASUNCIÓN (ANP) - President Santiago Peña van Paraguay heeft dinsdag tot een nationale feestdag uitgeroepen na de overwinning van het nationale elftal op Duitsland op het WK. "Paraguay geeft nooit op, vrije dag verdorie", aldus Peña in een decreet dat hij verspreidde via sociale media.

53 minuten geleden
Bondscoach Ouabhi: Marokko is op deze manier niet te stoppen

GUADALUPE (ANP) - Bondscoach Mohamed Ouabhi gelooft dat Marokko 'niet te stoppen is' als het zo blijft presteren op het WK. "Dan houdt niemand ons tegen", zei hij na de zege op Nederland na strafschoppen in de zestiende finale. "Maar ik zeg ook tegen mijn jongens dat niemand onverslaanbaar is. Als we plotseling fouten gaan maken, dan zijn we snel thuis."

2 uur geleden
Ibrahimović: nederlaag Oranje is de schuld van Koeman

GUADALUPE (ANP) - De nederlaag van het Nederlands elftal tegen Marokko na strafschoppen is de schuld van Ronald Koeman. Dat zei Zlatan Ibrahimović, die veel wedstrijden op het WK voor de Amerikaanse televisiezender FOX analyseert.

2 uur geleden
De Jong na vroege uitschakeling: dit is natuurlijk onvoldoende

GUADALUPE (ANP) - Frenkie de Jong vindt dat het Nederlands elftal een teleurstellend WK achter de rug heeft. "Het is moeilijk om nu al te zeggen waar het aan lag en alles te analyseren. Ik heb een leeg gevoel nu. Welk cijfer ik dit toernooi zou geven? Dat weet ik niet. We gaan er in de eerste knock-outronde al uit, dat is niet iets waar je op hoopt. Dit is natuurlijk onvoldoende", sprak de middenvelder in het Monterrey Stadium in Guadalupe na de nederlaag in de zestiende finales tegen Marokko.

2 uur geleden
Koeman: Van Dijk nam geen strafschop omdat hij kramp had

GUADALUPE (ANP) - Virgil van Dijk nam geen strafschop voor het Nederlands elftal tegen Marokko omdat hij kramp had. Dat vertelde Ronald Koeman vlak na de uitschakeling van Oranje in de zestiende finale op het WK tijdens een persconferentie.

2 uur geleden