
Zeer grote brand uitgebroken in nieuwbouwpand Hellevoetsluis
HELLEVOETSLUIS (ANP) - In een nieuwbouwpand aan de Amnesty Internationallaan in Hellevoetsluis is zondagavond een zeer grote brand uitgebroken. Het gaat om een pand dat nog in aanbouw is. Het bestrijden van de brand gaat volgens de veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond nog enige uren duren, omdat smeulend isolatiemateriaal met de hand uit elkaar wordt gehaald.
Vanwege de rook, die richting Hellevoetsluis trekt, is een NL-Alert verstuurd. "Blijf daarom binnen, sluit ramen en deuren en zet ventilatie uit", aldus de veiligheidsregio. De rookoverlast zal nog geruime tijd duren, waarschuwen de autoriteiten.
De brandweer is met meerdere wagens uitgerukt, ook uit omliggende plaatsen. In verband met de aanwezigheid van gasflessen heeft de brandweer naast waterkanonnen een blusrobot ingezet. De veiligheidsregio roept mensen op hulpdiensten de ruimte te geven.
Meer uit Binnenland
BREDA (ANP) - Achttien bewoners van een monumentaal landhuis aan de Burgstsedreef in de wijk Haagse Beemden in Breda, zijn ongedeerd na een verwoestende brand in het pand, meldt de Veiligheidsregio Midden- en West-Brabant.
2 uur geledenBREDA (ANP) - In de nacht van zaterdag op zondag heeft een grote brand gewoed in een monumentaal landhuis aan de Burgstsedreef in de wijk Haagse Beemden in Breda, meldt de Veiligheidsregio Midden- en West-Brabant. De brand is inmiddels onder controle. Volgens een woordvoerder van de brandweer is het nog steeds niet duidelijk of er mensen aanwezig waren in het pand op landgoed Burgst.
5 uur geledenMAASTRICHT (ANP) - In Limburg zijn hagelstenen zo groot als knikkers naar beneden gekomen, zegt Buienradar. Het KNMI waarschuwde eerder al voor onweer en mogelijk wateroverlast in het zuiden van de provincie.
14 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De overheid moet mede-aandeelhouder worden van 'strategisch relevante' defensiebedrijven, bepleit Frans Timmermans zaterdagavond in de talkshow Dit is Tijs. "Die bedrijven hebben maar één klant, en dat is de belastingbetaler", aldus de leider van de grootste oppositiepartij GroenLinks-PvdA. Daarom vindt hij dat de overheid er ook wat over te zeggen moet hebben.
15 uur geledenWEERT (ANP) - Een 42-jarige Poolse man is zaterdag overleden tijdens het zwemmen in een meer bij het Limburgse Weert. Het gaat volgens de politie om een noodlottig ongeval.
15 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het aantal meldingen over verwaarloosde huisdieren is vorig jaar verder toegenomen, meldt de Landelijke Inspectie Dierenwelzijn (LID). Vooral het aantal verwaarloosde katten is gestegen.
18 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Het protest van enkele tientallen activisten van Extinction Rebellion (XR) op het Media Park in Hilversum, bij het gebouw van de NOS, is zonder incidenten verlopen. De actie, die rond het middaguur begon, is omstreeks 14.30 uur beëindigd.
19 uur geleden