Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zeer grote brand in leegstand pand Rijswijk

Zeer grote brand in leegstand pand Rijswijk

RIJSWIJK (ANP) - In een leegstaand pand aan het Julialaantje in Rijswijk (Zuid-Holland) woedt zaterdagavond een zeer grote brand. Bij de brand komt veel rook vrij, waarschuwt de brandweer.

Wie last heeft van de rook krijgt het advies ramen en deuren te sluiten en de mechanische ventilatie uit te zetten. Volgens een woordvoerder van de brandweer trekt de rook richting Den Haag.

De brand in het slooppand brak rond 22.30 uur uit. Niemand raakte gewond en er is geen gevaar dat het vuur overslaat naar andere panden. De brandweer rukte met groot materieel uit. Rond 23.30 uur waren de vlammen weg en werd de rook minder, aldus de zegsman. De oorzaak van de brand is nog niet bekend.

Meer uit Binnenland

Noah opnieuw populairste jongensnaam, Noor favoriet bij meisjes

AMSTELVEEN (ANP) - Noah was in 2025 opnieuw de populairste babynaam voor jongens. Meisjes werden het vaakst Noor genoemd, meldt de Sociale Verzekeringsbank (SVB). Voor het zevende jaar op rij staat Noah bovenaan.

1 uur geleden
Dag begint met minder storingen op het spoor door winterweer

DEN HAAG (ANP) - Donderdagochtend zijn er aanzienlijk minder storingen op het spoor dan de afgelopen dagen door het winterse weer. Een NS-woordvoerder licht toe dat op de hogesnelheidslijn geen treinen rijden tussen Rotterdam Centraal en Breda omdat werkzaamheden daar uitlopen. In de reisapp is te zien dat dit tot ongeveer 07.45 uur duurt.

2 uur geleden
Ook rest van week geen colleges en tentamens Universiteit Utrecht

UTRECHT (ANP) - De Universiteit Utrecht annuleert vanwege het winterweer ook de tentamens die donderdag en vrijdag zouden worden gehouden. Colleges op locatie gaan de rest van de week niet door, maar zijn online als dat mogelijk is.

7 uur geleden
Deel van sportcentrum in Utrecht ingestort

UTRECHT (ANP) - Een groot deel van sportcentrum Hal22 aan de Zonnebaan in Utrecht is woensdagavond ingestort. Het lijkt er volgens de veiligheidsregio op dat er niemand meer in het gebouw is, maar dat is niet zeker. Het risico bestaat dat het gebouw verder instort en daarom gaan hulpdiensten niet naar binnen.

13 uur geleden
Celstraf en boete voor geweld tijdens jaarwisseling in Eindhoven

DEN BOSCH (ANP) - De politierechter in Den Bosch heeft woensdag tijdens een snelrechtzitting twee mannen veroordeeld voor incidenten tijdens de jaarwisseling.

17 uur geleden
Ook donderdag rijden minder treinen door winterweer

UTRECHT (ANP) - Door het winterse weer rijden ook donderdag minder treinen. De dienstregeling wordt aangepast, laat spoorbeheerder ProRail weten. Op vrijdag worden mogelijk ook minder treinen ingezet.

18 uur geleden
Meer mensen verdacht van misdrijf bij jaarwisseling

DEN HAAG (ANP) - Zeker 171 mensen worden verdacht van een misdrijf tijdens de jaarwisseling. Ze hebben bijvoorbeeld agenten, brandweermedewerkers of ambulancemedewerkers belaagd of spullen vernield. Dat meldt het Openbaar Ministerie. Vorig jaar waren er 120 verdachten. Het aantal hulpverleners dat te maken kreeg met geweld en agressie, is eveneens fors gestegen.

19 uur geleden