Zeer grote brand bij bedrijf in Oosterwolde
OOSTERWOLDE (ANP) - Bij voedselbedrijf Tyson Foods aan de Houtwal in het Friese Oosterwolde woedt in de nacht van zaterdag op zondag een zeer grote brand. De brandweer is met meerdere voertuigen uitgerukt om de uitslaande brand te bestrijden, meldt een woordvoerder.
In de omgeving van het bedrijf zijn meerdere wegen afgezet. Verdere informatie kon de woordvoerder nog niet geven.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Minister David van Weel (Buitenlandse Zaken, VVD) maakt zich zorgen over de dreigende vergunningsstop van hulporganisaties die onder andere actief zijn in Gaza. Daarover heeft de demissionaire bewindsman woensdag contact gehad met zijn Israëlische evenknie Gideon Saar, meldt een ministeriewoordvoerder.
46 minuten geledenDE BILT (ANP) - Ook in Limburg is code geel afgegeven voor mogelijke gladheid. Het KNMI had eerder de waarschuwingscode afgegeven voor Noord-Brabant en Zeeland. Voor de laatstgenoemde provincie is de waarschuwing niet meer van kracht.
56 minuten geledenDORDRECHT (ANP) - In de binnenstad van Dordrecht heeft woensdagavond brand gewoed in een historische woning, meldt de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid. De eerste meldingen van de brand kwamen iets na 20.00 uur bij de brandweer binnen. Een klein uur later is het vuur onder controle, laat een woordvoerder van de veiligheidsregio weten. De brandweer is nog wel bezig met controles.
1 uur geledenRIJSWIJK (ANP) - Voor de zogeheten Oudejaarstrekking van de Staatsloterij zijn dit jaar ruim 7,9 miljoen loten verkocht. Dat is een recordaantal, meldt de organisatie.
2 uur geledenZEVENHUIZEN (ANP) - In het Groningse Zevenhuizen is een persoon om het leven gekomen door een verkeersongeval. Vier mensen zijn voor controle naar het ziekenhuis gebracht, meldt de politie.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Rijkswaterstaat adviseert weggebruikers woensdagavond en -nacht extra alert te zijn op gladheid. Vooral in het zuiden en oosten van het land kunnen natte weggedeelten bevriezen. Maar ook elders kan het plaatselijk glad zijn, vooral op bruggen, viaducten en stille wegen.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Demissionair premier Dick Schoof is onder de indruk van het werk dat brandweerlieden doen tijdens oud en nieuw. Hij bezocht woensdag het brandweerkorps van Haaglanden als steunbetuiging aan de brandweermensen.
6 uur geleden