Zangeres Bond-liedje Billie Eilish wint Brit Award
LONDEN (ANP) - De Amerikaanse zangeres Billie Eilish is een van de grote winnaars geworden bij de uitreiking van de Brit Awards, de belangrijkste Britse muziekprijzen. De uitreiking vond voor de 40e maal plaats.
De 18-jarige Eilish werd bekroond als beste vrouwelijke solo-artiest. Ze trad ook op tijdens de uitreiking, waar ze het nieuwe nummer No Time To Die, de titelsong van de komende James Bond-film, zong.
De ceremonie in Londen werd gepresenteerd door de Britse cabaretier Jack Whitehall. Hij eerder tijdens zijn openingsspeech de overleden presentatrice Caroline Flack, die het afgelopen weekend zelfmoord pleegde. "Ze was een warme en kleurige persoonlijkheid, met een aanstekelijk gevoel voor plezier", stelde de komiek. Flack was vrijwel elk jaar aanwezig bij de uitreiking van de Brit Awards.
Meer uit Buitenland
WASHINGTON (ANP/RTR) - Oekraïne heeft zich niet aan de voorwaarden gehouden om Starlink te mogen gebruiken. Dat zegt Elon Musk, topman van SpaceX, dat eigenaar van Starlink is.
15 minuten geledenMAR-A-LAGO (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft zijn stem uitgebracht voor de midterm-verkiezingen. Die vinden pas op 3 november plaats, maar Trump heeft al vervroegd zijn stembiljet ingeleverd.
1 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Bij de grootschalige protesten in Frankrijk zijn zaterdag bijna duizend mensen aangehouden, meldt minister van Binnenlandse Zaken Laurent Nuñez. Toch zijn de meeste demonstraties volgens hem goed verlopen. Vorige week liepen de betogingen nog uit op zware rellen en de regering had een grote politiemacht ingezet om te voorkomen dat dat weer zou gebeuren.
4 uur geledenROME (ANP) - Italiaanse demonstranten zijn zaterdag het wereldberoemde oud-Romeinse amfitheater Colosseum in Rome binnengedrongen. In Italië wordt in meerdere steden gedemonstreerd, waarbij dat in een aantal gevallen tot confrontaties met de politie leidt.
4 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Franse politie meldt dat 110.000 mensen hebben deelgenomen aan de grote protestmars in Parijs. Die demonstratie zou tot nu toe "kalm" zijn verlopen. In andere Franse steden is de situatie al wel onrustig en grijpt de politie in.
6 uur geledenORLÉANS (ANP) - Jordan Bardella is met 98,98 procent herkozen als voorzitter van de Franse rechtsradicale politieke partij Rassemblement National (RN). Hij was de enige kandidaat.
6 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Franse politie heeft in meerdere steden ingegrepen bij protesten. Onder meer in Lyon, Lille, Toulouse, Nantes en Nice is traangas ingezet. In die laatste twee steden gebruikte de politie volgens Le Parisien ook een waterkanon.
7 uur geleden