Zanger en model Nick Kamen (59) overleden
LONDEN (ANP) - De Britse zanger en model Nick Kamen is overleden. Dat heeft een vriend van de familie bevestigd aan het Britse BBC news. De artiest, bekend van onder meer zijn hit I Promised Myself uit 1990, is 59 jaar geworden. De oorzaak van zijn overlijden is nog niet bekend.
Kamen verwierf in de jaren 80 bekendheid door zijn hoofdrol in een commercial van spijkerbroekenmerk Levi's, waarin hij in boxershorts wacht in een wasserette tot zijn broek gewassen is. Na het verschijnen van de reclame werd hij al gauw gezien als een sekssymbool. Ook was hij bekend van het door Madonna geschreven liedje Each Time You Break My Heart. Het lied belandde in 1986 in de top 10 van de Nederlandse Top 40.
Onder meer Culture Club-zanger Boy George reageert op het overlijden van de artiest. "R.I.P. voor de mooiste en liefste man", schrijft hij op Instagram.
Meer uit Buitenland
DUBLIN (ANP) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky verwacht dat de toetreding van Oekraïne tot de EU onder het voorzitterschap van Ierland zal worden voortgezet. Dat zei hij bij de overdrachtsceremonie van het halfjaarlijkse EU-voorzitterschap in Dublin.
1 uur geledenPRETORIA (ANP/AFP/RTR) - Bij antimigratieprotesten zijn in Zuid-Afrika dinsdag zo'n negenhonderd mensen opgepakt, meldt de politie. Duizenden mensen gingen door het hele land de straat op. Die protesten verliepen volgens de politie goeddeels vreedzaam, maar er waren ook plunderingen en gewelddadigheden. Ook werden mensen opgepakt voor overtreding van immigratiewetten.
1 uur geledenGENÈVE (ANP) - Canada zal komend jaar voor het eerst deelnemen aan het Eurovisie Songfestival. Dat heeft de European Broadcasting Union (EBU) woensdag aangekondigd. Canada is het eerste nieuwe land sinds 2015 dat zich bij de wedstrijd voegt. Toen deed Australië voor het eerst mee.
3 uur geledenTHESSALONIKI (ANP/AFP) - In de Griekse stad Thessaloniki zijn bij verschillende appartementen drie aanslagen gepleegd die gericht zijn geweest op leden van de regeringspartij Nieuwe Democratie (ND). Daarbij zijn vijf gewonden gevallen.
3 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Het dodental van de uitslaande flatbrand in Antwerpen is opgelopen tot zes, meldt de politie. Eerder was er nog sprake van vijf doden. De brand is nog altijd niet onder controle, maar wordt niet meer groter.
4 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het merendeel van de gebouwen in de EU is oud en inefficiënt en is er niet op berekend om te gaan met de hoge temperaturen. Dat laten hooggeplaatste EU-bronnen weten in een terugblik op de hittegolf in West-Europa van vorige week.
4 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Zeker vijf mensen zijn omgekomen bij een uitslaande brand in een flat in Antwerpen, bevestigt de politie tegenover VRT Nieuws.
4 uur geleden