Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zandvoort-directeur Lammers: grijp tijdig in bij ongewenst gedrag

Zandvoort-directeur Lammers: grijp tijdig in bij ongewenst gedrag

ZANDVOORT (ANP) - Sportief directeur van de Dutch Grand Prix Jan Lammers roept op om "tijdig in te grijpen" als iemand grensoverschrijdend gedrag vertoont. "Wacht niet tot het te laat is", zegt Lammers. Hij noemt het een "sociale plicht", zowel binnen als buiten de poorten van het circuit.

De organisatie heeft dit jaar de protocollen aangescherpt om grensoverschrijdend gedrag tegen te gaan. Zo is er naast een noodnummer ook de mogelijkheid om melding van ongewenst gedrag te doen in de Dutch Grand Prix-app en zijn er medewerkers van de GGD aanwezig in Zandvoort om mensen op te vangen. Vorig jaar kwamen tientallen meldingen van grensoverschrijdend gedrag bij de organisatie binnen.

Lammers noemt het een maatschappelijk probleem dat ook op andere plekken speelt, ook bij de Formule 1. "Moeten wij dan het braafste jongetje van de klas zijn?", vraagt hij zich af. "Ja, dat moeten we", vindt Lammers. "Het is ons doel om te zorgen dat zowel mannen, vrouwen, families, kinderen het hier naar de zin kunnen hebben."

Volgens Lammers is daar alles aan gedaan wat kon. "Maandag weten we wat beter had gekund."

Meer uit Binnenland

Honderden aanwezigen bij herdenking dodelijke explosie Tarwekamp

DEN HAAG (ANP) - In de Adventkerk in Den Haag is zondagmiddag de openbare herdenkingsbijeenkomst begonnen voor de dodelijke explosie aan de Tarwekamp in de wijk Mariahoeve. "Vandaag is een emotioneel moment, en voor al die emotie is ruimte", sprak de ceremoniemeester de honderden aanwezigen toe.

43 minuten geleden
Verlies jonge vrouwen Den Haag "niet te bevatten" voor familie

DEN HAAG (ANP) - De familie van de twee jonge vrouwen die afgelopen donderdag overleden na een ongeval op de Haagse Bezuidenhoutseweg, noemt het "onbeschrijflijk oneerlijk en niet te bevatten dat zij er ineens niet meer zijn". De vrouwen "zijn op een tragische manier overleden op een dag die feestelijk had moeten zijn", schrijven zij in een verklaring van de organisatie Namens de Familie.

2 uur geleden
Twee gevechtsvliegtuigen opgestegen vanaf Volkel na alarmering

VOLKEL (ANP) - De Koninklijke Luchtmacht heeft twee gevechtsvliegtuigen laten opstijgen vanaf de militaire vliegbasis in Volkel.

3 uur geleden
PI Vught wil aangifte doen na gijzeling, medewerkers ongedeerd

VUGHT (ANP) - De PI Vught is van plan aangifte te doen, nadat vrijdag op een afdeling van het Penitentiair Psychiatrisch Centrum (PPC) drie medewerkers werden gegijzeld door een gedetineerde. Dit meldt de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) zaterdag.

1 dag geleden
Marco Borsato gaat het komende jaar niet optreden

DEN HAAG (ANP) - Marco Borsato treedt het komende jaar niet op. Dat laat zijn management zaterdag weten aan het ANP, in reactie op de uitnodiging die André Rieu de zanger deed.

1 dag geleden
Erik de Zwart onderzoekt digitaal kanaal over treinen

HILVERSUM (ANP) - Erik de Zwart onderzoekt de mogelijkheden voor een digitaal televisiekanaal over treinen. Dat laat hij zaterdag aan het ANP weten. De Zwart voert hierover op dit moment gesprekken met kabelaars als Ziggo en KPN. Volgens de mediaondernemer blijkt uit een representatief onderzoek dat hij heeft gedaan dat twee op de drie Nederlanders hier interesse voor zouden hebben.

1 dag geleden
Minister belt met 'Hoofdpiet' Van der Laan over doodsbedreigingen

DEN HAAG (ANP) - Demissionair minister Gouke Moes (OCW) heeft vrijdag telefonisch gesproken met cabaretier Niels van der Laan over de doodsbedreigingen aan zijn adres. Dat laat een woordvoerder van Van der Laan zaterdag aan het ANP weten. Het was een "privégesprek" waarover zij verder geen details deelt.

1 dag geleden