Zalando koopt modeblog en webwinkel Highsnobiety
BERLIJN (ANP) - Kledingwebwinkel Zalando neemt Highsnobiety over. Dat is een blog over lifestyle en luxe streetwear met ook een eigen webshop. Highsnobiety bestaat sinds 2005 en was een van de eerste blogs die over zowel streetwear als haute couture schreef. Modemerken zijn de laatste jaren steeds meer naar streetwear gaan kijken voor inspiratie.
Highsnobiety blijft redactioneel onafhankelijk, maar zal het nieuwe moederbedrijf ook helpen om klanten te inspireren. Zalando zal de nieuwe aankoop op zijn beurt gaan helpen bij het uitbaten en laten groeien van de webshop.
Hoeveel Zalando voor het meerderheidsbelang heeft betaald, is niet bekendgemaakt.
Meer uit Financieel
DEN HAAG (ANP) - Nederlandse industriebedrijven zetten in het tweede kwartaal van 2026 in totaal 8,4 procent meer om dan in dezelfde periode een jaar eerder. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) op basis van nieuwe kwartaalcijfers. Het is de grootste omzetstijging sinds het vierde kwartaal van 2022.
35 minuten geledenWASHINGTON (ANP/AFP/RTR/DPA) - Canada en de Verenigde Staten hebben een akkoord bereikt en de VS schorten een geplande nieuwe importheffing van 50 procent voor drie dagen op. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump dinsdag op Truth Social.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Nederlandse huishoudens beleefden in de afgelopen drie maanden een "uitzonderlijk goed" beurskwartaal, meldt De Nederlandsche Bank (DNB). De totale waarde van hun beleggingen steeg met ruim 12 procent, de sterkste stijging in jaren.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Nederlandse beleggers hebben bij het beursdebuut van SpaceX meteen flink aandelen ingekocht. Volgens onderzoek van De Nederlandsche Bank (DNB) kochten huishoudens zich voor een recordbedrag in. Veel aandelen van het ruimtevaart- en AI-bedrijf van Elon Musk werden echter al snel weer verkocht, mogelijk om de koerswinsten van de eerste dagen te verzilveren. Later ging de koers hard omlaag.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Nederland is na Duitsland de grootste Europese exporteur van apparatuur die de ontwikkeling en toepassing van kunstmatige intelligentie (AI) mogelijk maakt. Dat meldt kredietverzekeraar Atradius in een nieuw rapport. Ons land is goed voor 7 procent van de wereldwijde export van AI-gerelateerde goederen. De exportwaarde van ruim 80 miljard euro levert wereldwijd een elfde plaats op.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Nederland is na Duitsland de grootste Europese exporteur van apparatuur die de ontwikkeling en toepassing van kunstmatige intelligentie (AI) mogelijk maakt. Dat meldt kredietverzekeraar Atradius in een nieuw rapport. Ons land is goed voor 7 procent van de wereldwijde export van AI-gerelateerde goederen. De exportwaarde van ruim 80 miljard euro levert wereldwijd een elfde plaats op.
7 uur geledenNEW YORK (ANP) - De beurzen op Wall Street noteerden dinsdag opnieuw verliezen. Beleggers wachten de ontwikkelingen in het Midden-Oosten af, waar het vredesakkoord tussen de Verenigde Staten en Iran verder uit zicht raakt.
8 uur geleden