Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zakelijk directeur FC Volendam op non-actief

Zakelijk directeur FC Volendam op non-actief

VOLENDAM (ANP) - Het bestuur van FC Volendam heeft zakelijk directeur Frans ten Berge op non-actief gesteld. De verwachting is dat het bestuur van de club later deze dag wordt ontslagen door de raad van commissarissen. Volgens de woordvoerder van FC Volendam kan het bestuur tot die tijd beslissingen blijven nemen.

Volgens een verklaring van de club moet Ten Berge weg omdat hij niet goed functioneert en omdat "hij geen openheid richting de club geeft over zaken die essentieel zijn voor goed bestuur."

Voorzitter Jan Smit liet eerder deze week weten dat hij en zijn mede-bestuursleden weggestuurd zullen worden. De raad van commissarissen liet in een reactie daarop weten dat het bestuur weg moet omdat het voortbestaan van FC Volendam vanwege een financieel tekort in gevaar is. In een verklaring stelt de raad van commissarissen de club op dit moment een negatief eigen vermogen heeft van 3 miljoen euro en dat er voor het lopende seizoen een tekort van 2,3 miljoen euro wordt verwacht. Veerman, de voorzitter van de rvc, stelt dat het bestuur de raad er niet van heeft kunnen overtuigen dat de problemen opgelost zullen worden.

Er staat voor donderdagavond een vergadering gepland, waarin een definitief besluit over het ontslag van het bestuur kan worden genomen.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Spanje winnen opnieuw Nations League

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben voor de tweede keer de Nations League gewonnen. De regerend wereldkampioen versloeg Duitsland in Madrid met 3-0. De eerste wedstrijd tussen beide landen in Kaiserslautern was in 0-0 geëindigd.

48 minuten geleden
Voetbalster Groenen mist duel Oranje met Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Na Wieke Kaptein mist ook Jackie Groenen het oefenduel van de Oranje-voetbalsters met Zuid-Korea. De voetbalster van Paris Saint-Germain is niet volledig fit, meldt de voetbalbond via X.

3 uur geleden
Ajax wint gestaakt duel met FC Groningen in lege ArenA

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft na vier nederlagen op rij weer eens een wedstrijd gewonnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg FC Groningen in een lege Johan Cruijff ArenA (2-0). Mika Godts en Aaron Bouwman hielpen hun ploeg naar de vijfde plaats van de Eredivisie.

4 uur geleden
Scheidsrechter Kamphuis stopt na bijna 22 jaar

ZEIST (ANP) - Jochem Kamphuis stopt als scheidsrechter in het betaalde voetbal. De KNVB meldt dat de 39-jarige geboren Groninger kiest voor "een nieuw hoofdstuk" buiten het voetbal. Kamphuis was bijna 22 jaar actief als scheidsrechter.

5 uur geleden
Ajax heeft eerste fans van vuurwerkactie geïdentificeerd

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste supporters geïdentificeerd die zondag betrokken waren bij de vuurwerkactie waardoor het thuisduel met FC Groningen werd gestaakt. Het gaat volgens de club niet alleen om fans die vuurwerk hebben aangestoken. Er zijn ook supporters herkend die een nooddeur in het stadion hebben geforceerd. Volgens algemeen directeur Menno Geelen konden daardoor supporters zonder kaartjes voor de wedstrijd met vuurwerk de Johan Cruijff ArenA binnenkomen.

5 uur geleden
Liverpool-coach Slot begrijpt boosheid gepasseerde Salah

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot begrijpt dat Mohamed Salah boos is dat hij werd gepasseerd voor het duel met West Ham United. "Het is een normale reactie van een speler die goed genoeg is om belangrijk te zijn voor onze ploeg", zei Slot een dag voor de thuiswedstrijd van woensdag tegen Sunderland.

9 uur geleden
Oud-voetballer Ibrahimovic een van de dragers olympische vlam

MILAAN (ANP) - De Zweedse oud-voetballer Zlatan Ibrahimovic is een van de dragers van de olympische fakkel waarmee op 6 februari bij het begin van de Winterspelen in het stadion San Siro in Milaan de vlam wordt ontstoken. Het organisatiecomité maakt in etappes de namen bekend van beroemdheden die de vlam zullen dragen.

10 uur geleden